We hebben plannen om een Iphone 4s simlock vrij aan te schaffen in Florida.
Nu lees ik op het iphoneforum dat deze nog alléén door inwoners van USA aangeschaft kunnen worden. Iemand hier ervaring mee?
Alvast bedankt!
gr. Pama
Welkom op het Florida Forum!
Dé grootste online community over Florida
...dan ben je op het Florida Forum aan het juiste adres!
Ja, ik wil mij graag gratis aanmelden!
p.s.: Geregistreerde gebruikers zien ook nog eens veel minder reclameboodschappen!
Tip! Bouw je eigen Florida fly-drive
Reis met eigen huurauto en ontdek naast de bekende plekken ook charmante vissersdorpjes en verscholen eilanden.
Iemand ervaring met het kopen van een tablet-pc in USA? Lijkt me toch handig op reis, maar qua prijs beter daar aan te schaffen. Meer keus en betere prijzen. Of beter nog, heeft iemand tips waar aan te schaffen? Gaan volgende week vrijdag 25/11.
thx,
John
We hebben plannen om een Iphone 4s simlock vrij aan te schaffen in Florida.
Nu lees ik op het iphoneforum dat deze nog alléén door inwoners van USA aangeschaft kunnen worden. Iemand hier ervaring mee?
Alvast bedankt!
gr. Pama
Je moet eens kijken bij CompUsa in één van hun stores in Florida, die houden er wel heel mooie prijzen op na. Deze zomer in Ft Myers voor een heel mooie prijs een tomtom gekocht die super werkt.
Meer keus met tablet PC's? Dat durf ik niet te zeggen. Betere prijzen wel.
Denk er alleen aan dat de adapter 220v aan kan, maar dat lukt meestal wel, en dat je een andere stekker/converter erop moet zetten.
Denk alleen goed na wat je wilt, een tablet met Win7, Android Honeycomb of iOS.
De ultieme tablet blijft voor mij de iPad 2, maar Apple heeft ook weer z'n nukken door bijv. niet toe te staan dat je standaard een USB stick of USB HDD direct aan kan sluiten, moet altijd weer met verloopstekkertjes van 40 euro of 40 dollar.
Ik heb zelf in Nederland onlangs een Archos 101 G8 16GB gekocht voor 149 euro met Android 2.2, werkt ook prima en zeker voor het geld.
iphoneclub.nl geeft ook al aan dat het niet meer zinvol is om het in de VS te halen. Canada is nog wel een optie, daar is die nog onder de 500 euro. In vergelijking met de rest van Europa komt Nederland er nog helemaal niet slecht uit met 600 euro.
Mijn zoon is helemaal gek van de Skylanders game.
Nu heb ik begrepen dat als je in Amerika figuurtjes koopt, die het in Nederland ook doen.
Wij gaan eind april en mijn zoon is al hard aan het sparen om daar een aantal speciale figuren aan te schaffen.
Nu wil ik vragen of iemand dit al heeft uitgeprobeerd, zodat hij niet teleurgesteld wordt, als de figuurtjes het uiteindelijk niet blijken te doen.
Ik lees mee! Mijn zoontje heeft er inmiddels al een paar uit Engeland en die doen het prima (zelfde regiolock in ieder geval) maar we zijn ook benieuwd of de poppetjes zelf het wel doen op het Europese spel. Wij gaan in juli pas dus we hebben nog even de tijd.
Via via een antwoord gekregen van iemand.
Wij gaan het er maar op wagen, mijn zoon is er namelijk al achter gekomen dat er bij de Wallmarkt en de Toys 'r Us 2 Skylanders zijn die nog lang niet op de Nederlandse markt te verkrijgen zijn.U hoeft zich geen zorgen te maken of de Skylanders het doen of niet. Elke Skylander is wereldwijd op elk platform te gebruiken. Het maakt niet uit in welk land of op wat voor spelcomputer (Wii, PC, Playstation, XBox360) die gebruikt wordt.