Eigenlijk ben ik bang dat niemand anders de keuze kan maken dan jullie zelf.
Persoonlijk boek ik voor de laagste prijs maar niet zonder dat ik de afweging heb gemaakt wat er eventueel mis kan gaan en hoe we dat dan eventueel oplossen. Verder heb ik er voor gezorgd dat de baliemederwerker geen rol in het proces meer speelt, daarmee voorkom je wellicht wat vragen. Sommigen lijken 'zomaar' even Insider te worden. De voorwaarden staan op meer dan dertig A4tjes. Zelf zou ik nooit mijn handtekening zetten als ik niet precies wist wat er in die overeenkomst staat. Al die overwegingen moet je zelf maken.
Geen tijd voor, geen zin in...? Ga dan ook dat avontuur niet aan en kies voor het laagste tarief voor een vergelijkbaar apkket bij alamo, usareisen, e-autohuur of sunnycars.
Verder kan je niet 'zo maar' de prijzen van com en nl vergelijken, je moet dan ook vermelden welk pakket je er precies voor krijgt.