Hallo,
Wij gaan in juni 2 weken naar Florida.
De eerste weken zitten we in Orlando, en dan willen we met de auto richting Miami.
Ik heb al wat op internet gezocht naar huurauto's, maar het aanbod is best groot.
Heeft iemand tips?
Groetjes, Ieniminie
Welkom op het Florida Forum!
Dé grootste online community over Florida
...dan ben je op het Florida Forum aan het juiste adres!
Ja, ik wil mij graag gratis aanmelden!
p.s.: Geregistreerde gebruikers zien ook nog eens veel minder reclameboodschappen!
Tip! Bouw je eigen Florida fly-drive
Reis met eigen huurauto en ontdek naast de bekende plekken ook charmante vissersdorpjes en verscholen eilanden.
Micheal bedankt het adres.
Inderdaad als je in Florida huurt is dat geen probleem maar wel in New York.
Ik dacht slim te zijn door naar Toronto te vliegen en daar een auto te huren en dan in New York af te leveren. Maar dan zit je met de drop-off kosten, dus ben nu aan het puzzelen hoe ik het voordeligste uit ben.
Hallo,
Wij gaan in juni 2 weken naar Florida.
De eerste weken zitten we in Orlando, en dan willen we met de auto richting Miami.
Ik heb al wat op internet gezocht naar huurauto's, maar het aanbod is best groot.
Heeft iemand tips?
Groetjes, Ieniminie
Laatst gewijzigd door Njit; 12-02-09 om 21:53. Reden: standaard lettertype
Wellicht kun je hier vast mee beginnen: FAQ: Auto huren in Florida
Homepage met al onze reis- en fotoverslagen bij elkaar: https://kloenies.nl/
Iemand ervaring met Avis in Miami ?
wellicht via dit topic?
Hallo allemaal,
Via Peter Langhout kan ik een 16 daagse reis boeken naar Orlando in het Hotel Champions World Hotel. Daarbij kun je een Chevrolet Aveo huren voor € 300,00. Is dat duur of goedkoop? Is dat een goede deal of kan ik beter ergens anders gaan kijken?
Bye bye:-k
Laatst gewijzigd door Ta2 Gerrit; 22-02-09 om 00:05. Reden: lettertype standaard gemaakt
Even aangenomen, dat je over het zomerseizoen praat. De prijs inclusief alle verzekeringen, tank benzine, enz is en voor 14 huurdagen.
Bij bijv. USareisen.de kost hij met alle verzekeringen erbij ook zo'n EUR 300 voor 14 dagen, dus dan is het een gangbare prijs.
Knaapje
Bedankt voor de reactie!
De periode valt in november 2009. Er staat verder niet bij geschreven wat het inhoud. :-S Ik ga nog even verder kijken! Thanx!
Dit vond ik wel op hun website:
Autohuur:
Op veel bestemmingen bestaat de mogelijkheid om voor vertrek tegen een aantrekkelijke prijs een auto te huren. Deze mogelijkheid biedt u meer kansen om een land en de omgeving van uw bestemming te leren kennen. Ook maakt het u veel mobieler tijdens uw vakantie.
Voor autohuur werken wij samen met Holiday Cars. Holiday Cars biedt een all-inclusive autohuur product in 94 landen, op meer dan 10.000 locaties wereldwijd. Zij bieden u wereldwijd de scherpste tarieven, een ruime keus en heldere voorwaarden. Holiday Cars werkt samen met gerenommeerde autoverhuurbedrijven zoals Europcar, Avis, Hertz, Budget, Dollar Rent a Car, National, Alamo en met meer dan 40 regionale/ lokale verhuurders. Continue vergelijken zij huurvoorwaarden en prijsstelling van alle maatschappijen. Het resultaat is de grootste keuze aan huurauto’s tegen de scherpste tarieven. Verhuur vindt plaats volgens de condities en contracten van Holiday Cars. Deze kunnen derhalve afwijken van onze algemene boekings-, wijzigings- en/of annuleringsvoorwaarden.
Aritha![]()
Laatst gewijzigd door Aritha; 21-02-09 om 22:39. Reden: Moest een stukje tekst bij van Peter Langhout
hoi, we gaan naar orlando van 21/05 tot 03/06/09....nog op zoek naar een auto. We zijn met vier volwassen. wat is het best om te nemen ? iemand ervaring met het type cobalt ( zie alamo od sunnycars) op toch opteren naar een iets grotere wagen thx voor de info