Op welke site vragen jullie je ESTA aan want de prijzen verschillen nogal zie ik...
en de ipa ?
Welkom op het Florida Forum!
Dé grootste online community over Florida
...dan ben je op het Florida Forum aan het juiste adres!
Ja, ik wil mij graag gratis aanmelden!
p.s.: Geregistreerde gebruikers zien ook nog eens veel minder reclameboodschappen!
Tip! Bouw je eigen Florida fly-drive
Reis met eigen huurauto en ontdek naast de bekende plekken ook charmante vissersdorpjes en verscholen eilanden.
Ik denk dat ik het gewoon voor de zekerheid nog even op het vliegveld vraag op de heenweg. Mochten zij zeggen dat ik het wel nodig heb dan kan ik alsnog tijdens de vakantie een nieuwe aanvragen.
Op welke site vragen jullie je ESTA aan want de prijzen verschillen nogal zie ik...
en de ipa ?
Esta gewoon via de officiële weg :
https://esta.cbp.dhs.gov/esta/
Kissimmee&Cape Coral 8-22 augustus 2014
http://ammerlaantjes.blogspot.nl/
Kissimmee&Cape Coral 27 april-11 mei 2019
https://ammerlaantjes2019.blogspot.com/
Gisteren de ESTA aangevraagd en op de site zie ik dat de vergunning is goedgekeurd, maar ik heb daar geen mail van ontvangen, klopt dat?
Dat klopt, geen bevestiging per mail.
Inloggen, kijken of het is goedgekeurd en evt printen.
Florida 2007, 2014, 2015, 2016 (2x), 2017 (2x), 2018 (2x), 2019, 2022 (2x), 2023 (2x), 2024 (2x)
next: april 2025
Zuidwest USA
2016, 2017, 2019, 2022, next: januari 2025
Hier is de toestemming ook weer binnen, had voor de grap de site op Nederlands gezet maar pft dat is toch wel weg:
"Startpagina adres" (home address)
"Telefoonmodel" -> ja Samsung Galaxy A8 (onee ze bedoelen werk/thuis etc)
En adres niet herkend terwijl het toch echt klopt, maar gewoon 2x fout indienen en er komt een vakje bij te staan waardoor je toch het opgegeven adres kan gebruiken ookal is het "fout". Achja verder ging het soepel hoor![]()
[QUOTE=Mattie;233758]Hier is de toestemming ook weer binnen, had voor de grap de site op Nederlands gezet maar pft dat is toch wel weg:
"Startpagina adres" (home address)
"Telefoonmodel" -> ja Samsung Galaxy A8 (onee ze bedoelen werk/thuis etc)
Wat raar!
Ik heb hem ook op Nederlands gezet, maar bij mij was alles goed vertaald. Of begrijp ik je verkeerd?
Heb je de link gebruikt die nicolea hierboven aangaf?
Had toevallig een paar screenshots gemaakt
edit: en dat vakje bij adres kreeg je pas na 2x hetzelfde "fout" in te vullen beetje vreemd maar daarna ging hij wel.
Hallo, Even een vraag... ik had een mail gekregen van schipholtickets, waar ik dus ook mijn vliegtickets heb besteld. Hierin stond dat je je Esta niet moet vergeten aan te vragen.
Er zat een link bij, en als ik die aanklik staat er dat het 35.95 euro pp kost.
Nu zie ik hierboven een link en als ik die aanklik kost het 14 dollar per persoon... dat scheelt nogal.
Wat is nou het verschil tussen de twee? kan ik gewoon via bovenstaande link doen toch? moet ik dan nog verder ergens aan denken? Ik doe het nu nog niet, want we vertrekken pas in 2019 ;-)
Het verschil zit erin dat je voor 14 dollar rechtstreeks bij de juiste Amerikaanse autoriteiten je ESTA aanvraag doet en dat je voor het andere hogere bedrag dit doet via een tussenpersoon die er zelf geld aan verdient. Ik zou gewoon de officiele weg bewandelen, die is een stuk goedkoper:
https://esta.cbp.dhs.gov/esta/