Welkom op het Florida Forum!


Dé grootste online community over Florida


  •  » Heb je vragen over je vlucht, accommodatie of autohuur?
  •  » Wil je graag advies voor je reisschema?
  •  » Wil je graag anderen vertellen over je mooie Florida reis?

...dan ben je op het Florida Forum aan het juiste adres!


Ja, ik wil mij graag gratis aanmelden!

p.s.: Geregistreerde gebruikers zien ook nog eens veel minder reclameboodschappen!


Tip! Bouw je eigen Florida fly-drive
Reis met eigen huurauto en ontdek naast de bekende plekken ook charmante vissersdorpjes en verscholen eilanden.


Pagina 4 van de 9 EersteEerste ... 23456 ... LaatsteLaatste
Resultaten 31 tot 40 van de 89

Onderwerp: Autohuur: RentalCars.com

  1. Top | #31
    Moderator Njit's Avatar
    Ingeschreven
    Sep 2004
    Locatie
    Den Bosch
    Berichten
    10.138

    Standaard Re: Autohuur: RentalCars.com

    Kun je met de bevestiging van RentalCars.com niet inloggen bij Alamo/National/Dollar zelf? Want dan kun je gewoon een bevestiging in het engels afdrukken.
    Scheelt een hoop discussie.
    Homepage met al onze reis- en fotoverslagen bij elkaar: https://kloenies.nl/

  2. Top | #32
    Florida Fanaat PENPE's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2005
    Locatie
    Cape Coral
    Berichten
    1.488

    Standaard Re: Autohuur: RentalCars.com

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Njit Bekijk Berichten
    Wel een vreselijk overdreven site naar mijn mening...erg schreeuwerig..
    Inderdaad, en het gaat af en toe helemaal nergens over :

    Laatst gewijzigd door Michael66; 02-07-13 om 21:10. Reden: codes

  3. Top | #33
    Moderator Njit's Avatar
    Ingeschreven
    Sep 2004
    Locatie
    Den Bosch
    Berichten
    10.138

    Standaard Re: Autohuur: RentalCars.com

    Homepage met al onze reis- en fotoverslagen bij elkaar: https://kloenies.nl/

  4. Top | #34
    Florida Superfanaat Teleton's Avatar
    Ingeschreven
    Dec 2007
    Berichten
    4.244

    Standaard Re: Autohuur: RentalCars.com

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door sunnyrojo Bekijk Berichten
    Onbeperkt aantal kilometers , Verzekering ( - Schadeverzekering - Diefstalverzekering - Aansprakelijkheid aan derden - Aanvullende aansprakelijkheidsverzekering (SLI) - Onverzekerde motoristen verzekering (UMP) ) , Lokale belastingen , Luchthaven toeslag , Premium locatie toeslag , Binnenlandse veiligheids toeslag
    Dit staat er bij ons in bij Rentalcars, ik kann eigenlijk niks bedenken waar ik dan niet voor verzekerd ben of zie ik dat verkeerd? want 140 Dollar nog extra te betalen??
    Hoe kom je overigens bij 140 dollar bij betalen?

    Waar staat de tekst die je plaatst precies in? Op de site? Op je offerte? Op je bevestiging? Oma van Tijn geeft precies aan welke voorwaarden op haar voucher stonden. Dat is wat telt. Je vermeldt m.i. slechts een deel van de voorwaarden die je van de site hebt gehaald en vergeet wat er verder nog een heleboel kleine lettertjes staan, waaronder bijvoorbeeld:
    Wanneer u een auto via rentalcars.com huurt, zal uw huur overeenkomst normaal een schadeverzekering en diefstalverzekering omvatten. De schadeverzekering wuift uw aansprakelijkheid weg voor het betalen van enige schade die aan de auto tijdens de periode van uw huur wordt veroorzaakt. Diefstalverzekering verstrekt dekking voor de diefstal of schade als gevolg van poging tot diefstal van de auto, de onderdelen en toebehoren tot hun volledige waarde en enig verlies die onze partner van de autohuur kan oplopen.

    Wie kan hier chocola van maken?
    Allebei zijn onderworpen aan bepaalde uitzonderingen echter. Uw aansprakelijkheid wordt opgeschort behoudens u een last betaalt, dat naar een 'eigen risico' wordt gerefereerd die uw aansprakelijkheid tot de kosten van het eigen risico beperkt. In sommige gevallen, zal een eigen eigen risico niet van toepassing zijn en u zult ten tijde van reservering hier over geinformeerd worden.

    Uw huur is inclusief schadeverzekering en diefstalverzekering met geen eigen risico. De waarborgsom wordt meestal vastgelegd op uw credit card, maar op bepaalde locaties accepteren autoverhuurbedrijven contant geld. Neemt u contact op met ons team als u de waarborgsom met contant geld wilt garanderen, want dit moet voor aanvang van de huur bevestigd worden. Als de auto gedurende de huur schade oploopt, dan kunt u belast worden tot het maximale bedrag van het eigen risico. In het geval dat de huurder roekeloos of nalatig heeft gereden of onder de invloed verkeerde van drugs of alcohol dan kunt u aansprakelijk gesteld worden voor de volledige kosten. Houdt u er rekening mee dat net als met de meeste verzekeringen er uitzonderingen gelden. Deze zijn meestal de voorruit, ruiten, banden, de onderkant of het interieur van de auto, sleepkosten & het vervangen van de autosleutels. Leest u de voorwaarden goed door voor uitsluitingen wanneer u de auto huurt. Indien u verdere vragen heeft neemt u dan contact op met ons.

    Er zijn brokers die je een uitgeschreven verklaring meegegeven waarin ze een tekst t.b.v. de verhuurder hebben opgesteld waaruit blijkt dat ze je verder geen opties aan hoeven te bieden. deze broker waarschuwt je in de kleine lettertjes en die de leek nog niets zeggen
    Houdt u er rekening mee dat u lokaal extra verzekeringen of diensten kunnen worden aangeboden die uw eigen risico verlagen of u verdere dekking geven voor u en uw bezittingen
    .

    En wat moet je met de volgende quote?
    :
    Uw huur is inclusief schadeverzekering en diefstalverzekering met geen eigen risico.
    Zoiets als met zonder jas....?

    Wat dacht je van deze onzin:
    U bespaart bij ons omdat u pas na bevestiging ziet bij welke verhuurder u geboekt hebt
    Prijsvoorbeeld; 1 week in juli, MCO, Economy Fully incusive, dus zonder tank benzine en meerdere chauffeurs. Bij www.alamo.nl betaal je € 135 en bij www.rentalcars.com € 145. Je bespaart in dit voorbeeld dus niet, en het wordt nog erger wanneer www.rentalcars.com de autohuur bij Dollar onderbrengt, want dan betaal je voor de electronische tolbetaling meer dan wanneer ze dit bij Alamo zouden doen.
    Deze broker lijkt te beroerd om de site in begrijpelijk Nederlands te vertalen. Zelden zulke krikkemikkig geformuleerde informatie gezien. Bedrijven bij wie de informatie over het product dat ze leveren zo schimmig zijn, zou ik lekker links laten liggen.

    Tot slot nog even over de prijzen in zijn algemeenheid; deze broker is niet de goedkoopste al suggereren ze dit wel te zijn. Er is namelijk geen goedkoopste aanbieder. De prijzen verschillen per aanbieder, per periode, per type auto en dan zijn er ook nog eens prijsverschillen per pakket. Het is dus zaak om zelf goed de prijzen te vergelijken. In sommige gevallen ben je bijvoorbeeld als je 'gewoon' direct bij Alamo.nl huurt, voordeliger uit bent dan bij deze broker. En zelfs als deze broker wel voordelig is, wanneer je op voorhand al niet weet wat je nu precies koopt, hoe wil je je dan, als er werkelijk iets aan de hand is, op hun voorwaarden beroepen. Voor een paar tientjes ga je je vakantie toch niet laten verpesten?



  5. Top | #35
    Florida Groupie sunnyrojo's Avatar
    Ingeschreven
    Jun 2010
    Locatie
    Almere, en Villa Maggiore Watersong Davenport
    Berichten
    445

    Standaard Re: Autohuur: RentalCars.com

    Ik had de bijbetaling vernoemd van Bert Vlug,(omdat dit niet in het pakket zat volgens de baliemedewerker), dit wil ik voorkomen .
    Wij zijn lid bij Alamo en hebben zo'n save time voucher uitgedraaid waar inderdaad alles op staat in het engels
    Wij wisten inderdaad pas na het boeken dat we in eerste instantie bij Dollar zaten die nog lager in prijs lag, dit hebben veranderd naar Alamo die wat duurder is maar Alamo heeft het beter geregeld met de tol, waar je dan weer geen omkijken naar hebt.
    Laatst gewijzigd door sunnyrojo; 04-07-13 om 08:48.

  6. Top | #36
    Vaste Bezoeker
    Ingeschreven
    Jan 2005
    Locatie
    Almere
    Berichten
    90

    Standaard Re: Autohuur: RentalCars.com

    Inmiddels een duidelijke reactie van RentalCars.com gehad, ik was dus wel degelijk verzekerd voor schade door derden, heb me dus (helaas) een verzekering laten aanpraten die ik uiteindelijk niet nodig had .
    Nu huur ik al meer dan 20 jaar auto's van verschillende verhuurders en uiteindelijk en trap ik er toch in door me een verzekeing te laten "aansmeren". Maar zoals ik al eerder aangaf was het mij niet geheel duidelijk waarvoor ik nu precies verzekerd was en de baliemedewerker was héél overtuigend dat ik niet voor "schade door derden" verzekerd was.
    Neemt niet weg dat we weer een HELE LEUKE vakantie gehad hebben, en een leer voor de volgende keer als ik eventueel weer via RentalCars.com huur, van te voren goed informeren wát wel en wát niet verzekerd is.

    Overall ben ik overigens wel tevreden over RentalCars.com zelf, ook nu weer kreeg ik een snelle reactie op mijn vraag. Ik zou er dus ook geen moeite mee hebben om een volgende keer weer via deze internet aanbieder te reserveren.

  7. Top | #37
    Florida Superfanaat corrus's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2006
    Locatie
    Lelystad, Nederland en Winter Garden, Florida, USA
    Berichten
    3.137

    Standaard Re: Autohuur: RentalCars.com

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door bertvlug Bekijk Berichten
    Inmiddels een duidelijke reactie van RentalCars.com gehad, ik was dus wel degelijk verzekerd voor schade door derden, heb me dus (helaas) een verzekering laten aanpraten die ik uiteindelijk niet nodig had .
    Nu huur ik al meer dan 20 jaar auto's van verschillende verhuurders en uiteindelijk en trap ik er toch in door me een verzekering te laten "aansmeren". M
    Dat "aansmeren"... daar heeft RentalCars.com part nog deel aan...
    Welcome to Florida
    Florida: 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
    Californië: 1993, 1994, 1995, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

  8. Top | #38
    Moderator Njit's Avatar
    Ingeschreven
    Sep 2004
    Locatie
    Den Bosch
    Berichten
    10.138

    Standaard Re: Autohuur: RentalCars.com

    Het is wel zo dat sommige verhuurders een duidelijkere Voucher afgeven dan anderen. En dat scheelt dan weer in de lastige vragen..
    Homepage met al onze reis- en fotoverslagen bij elkaar: https://kloenies.nl/

  9. Top | #39
    Vaste Bezoeker
    Ingeschreven
    May 2012
    Locatie
    Assen
    Berichten
    77

    Standaard Re: Autohuur: RentalCars.com

    Ik heb ook een auto via rentalcars.com. Voucher laat niets te wensen over...( alle verzekeringen zitten erin) enige wat met de verhuurder (Thrifty) nog besproken dient te worden is het tankgebeuren en hoe het met de tol geregeld is. Maar dat zal wel niet lastig zijn...

  10. Top | #40
    Moderator Njit's Avatar
    Ingeschreven
    Sep 2004
    Locatie
    Den Bosch
    Berichten
    10.138

    Standaard Re: Autohuur: RentalCars.com

    Hoor je niet vaak dat Forumleden bij Thrifty hun auto huren. Maar ze zitten in het Rental Car Center dus gemakkelijk genoeg om de auto op te halen: http://www.miami-airport.com/car_rental.asp . Voor de Toll hebben ze Pass24: https://www.thrifty.com/TravelCenter...ls/Pass24.aspx
    Homepage met al onze reis- en fotoverslagen bij elkaar: https://kloenies.nl/



Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •