Hai
dank voor je reaktie....
Wij vertrekken 3 mei, nog een kleine 4 weken dus.
Ik wens jullie een fijne vakantie toe!
Welkom op het Florida Forum!
Dé grootste online community over Florida
...dan ben je op het Florida Forum aan het juiste adres!
Ja, ik wil mij graag gratis aanmelden!
p.s.: Geregistreerde gebruikers zien ook nog eens veel minder reclameboodschappen!
Tip! Bouw je eigen Florida fly-drive
Reis met eigen huurauto en ontdek naast de bekende plekken ook charmante vissersdorpjes en verscholen eilanden.
hallo, wij hebben ons papieren via here´s to the heroes ingevuld je zou 4 tickets gratis krijgen .
Wanneer gaan jullie ? Wij vertrekken morgen en gaan vrijdag met dit blad naar seaworld ik zal je laten wten of dit lukt .
Hai
dank voor je reaktie....
Wij vertrekken 3 mei, nog een kleine 4 weken dus.
Ik wens jullie een fijne vakantie toe!
Hoi hoi
Wij hebben ook kaartjes gekocht voor deze 3 parken wat 14 dagen geldig zijn.
Dat heb ik gedaan via internet bij Attraction Tickets Direct.
Nu hebben we de tickets gekregen maar nu staat daar op:
Printed first & last name required before first visit.
Bioscan & Photo Id Required.
Dis snap ik dus niet dat het op de tickets staan, wordt er bij de ingang van het park een foto van je gemaakt?
Alvast bedankt voor het antwoord
Sonja65
HahaNee. Voor je eerste bezoek schrijf je je voor- en achternaam op het ticket. Bij de entree leg je je vinger op het scanapparaatje en wordt in hun computersysteem een bioscan (vingerafdruk) aan je ticketnummer gekoppeld, ter controle bij je volgende bezoeken. Daarnaast kunnen ze bij de entree vragen naar een photo-is = een identiteitsbewijs met een foto erop.
Je moet je naam erop schrijven. Dat kun je het beste op het laatste moment doen. Stel dat er iets tussen komt en je wilt de kaarten weer verkopen, dan kan dat nog.
Bij de ingang wordt je vinger gescand. Geen foto gemaakt. Je moet zelf een ID met foto kunnen tonen.
Stresssssss:
Kan iemand me misschien vertellen wanneer je, na het invullen van je gegevens, de tickets per mail krijgt toegezonden voor Seaworld Orlando?
Wil ze namelijk toch gewoon bestellen (dus zonder code of wat dan ook) maar aangezien we zaterdag vertrekken moet het natuurlijk niet zo zijn dat ik de mail pas over een paar dagen krijg.
Verder zie ik nergens een optie van eTickets staan. Is het zo, dat als je ze via hun site besteld ALTIJD per mail verzonden worden of.....?
De link http://mydiscount.notlong.com geeft een melding 'Promotional link not valid. Ook als ik de link 'Copy and Past'.