Hotelervaring: Disney's Pop Century Resort
Heeft iemand ervaring met dit hotel ? We zijn wel eens naar het allstar-resort geweest en denken een keer aan dit hotel. Welke is mooier? Hebben ze hier ook een foodcourt waar je gedurende je verblijf gratis refills kan krijgen in je beker? Altijd leuk om te weten wat de ervaring van de ander is. Volgens mij is pop-century ook nieuwer als Allstar-resort. :roll:
Re: Disney's Pop century resort.
Iemand recent hier nog geslapen? Welk gebouw kan je het beste nemen?
Re: Disney's Pop century resort.
Wij zijn in mei geweest. We hadden gebouw 8, kamer 8326; lekker rustig en toch zo bij de City Hall en parkings ;)
Re: Disney's Pop century resort.
Je kan voor zover ik weet overigens alleen een voorkeur opgeven voor een gebouw, maar dat is nooit gegarandeerd.
Groetjes, Sandra
Re: Disney's Pop century resort.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door
Nance
Wij zijn in mei geweest. We hadden gebouw 8, kamer 8326; lekker rustig en toch zo bij de City Hall en parkings ;)
En vlakbij de computerpool.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door
bluedolph1n
Je kan voor zover ik weet overigens alleen een voorkeur opgeven voor een gebouw, maar dat is nooit gegarandeerd.
Groetjes, Sandra
Je kan het ter plaatse regelen bij het inchecken. (tenminste wij wel)
Re: Disney's Pop century resort.
Idd lekker dicht bij de computerpool ;)
En voor wat betreft het gebouw kan je bij inchecken idd duidelijk aangeven in welk gebouw je wilt verblijven :)
Ahhhhhhhhhhh, ik heb nu alweer heimwee :-(
Hotelervaring: Disney's Pop Century Resort
ik ben voor het eerst hier, en meteen een vraagje.
eind april ga ik samen met mijn vader naar amerika, en gaan we daarvan 5 dagen naar disney. we verblijven onze hele vakantie in een disney hotel en daar heb ik een vraagje over.
ik had hotel all stars movie uitgezocht maar met boeken is waarschijnlijk wat fout gegaan met scrollen of iets, en nu hebben we dus perongeluk in all stars pop century geboekt. nu is mijn vraag, is dit een leuk hotel? iemand ervaring mee...leuker dan movie?
we kunnen eventueel overboeken maar dat gaat lastig omdat je dan naar amerika moet bellen, en met geld is het een heel gedoe.
voor dat we dat aan gaan, zou ik eerst ervaringen willen weten over dit hotel, want misschien is deze ook erg leuk zodat we niet hoeven over te boeken!
alvast bedankt voor reacties :grin:
Hotelervaring gevraagd Disney Pop century
Ik zit eraan te denken om eens een keer in een Disney hotel te slapen aangezien ik dit nog nooit gedaan heb. Maar daarbij komen direct wat vragen op omdat het hotel natuurlijk best duurder (€73,00) is tegenover wat ik normaal boek (bv. Best Western Movieland, €32,00).
1. Wie heeft er al eens in het Disney Pop Century geslapen en hoe was dit?
2. Wat zijn nu de voordelen van slapen in zo'n hotel?
3. Komen er nog verborgen kosten bij zoals bv. een resort fee of zo?
4. Wat zijn de prijzen van het foodcourt, betaalbaar of niet?
5. Gelden de extra EMH uren ook voor dit hotel? heb wel eens gehoord dat deze uitgesloten zijn
Re: Hotelervaring gevraagd Disney Pop century
1. Ik 2x 14 dagen, behoorlijk groot complex 3 zwembaden, kamers niet al te groot. (2 volwassenen en 2 kinderen is goed te doen)
2. De Disneysfeer, gratis gebruik van het Disneytransportsysteem. Halen brengen vliegveld MCO Disney's Magical Express.
3. Nope
4. Redelijk betaalbaar, genoeg keus
5. EMH is er ook voor Pop Century
Re: Hotelervaring gevraagd Disney Pop century
Kijk op http://www.allears.net/menu/menu_popb.htm voor prijzen van het ontbijt, en voor http://www.allears.net/menu/menu_popct.htm voor lunch en diner. Wij gaan zelf 3 mei voor een week naar Pop. Wij hebben een aantal jaren geleden wel in All Star Sports gezeten, en ik heb zo'n vermoeden dat dat behoorlijk met elkaar te vergelijken is. Kamers zijn niet supergroot, maar goed te doen. Wij hebben het prima naar ons zin gehad in All Star Sports, vonden het erg leuk om juist in de Disneysfeer te verblijven en het Disney transport systeem te kunnen gebruiken.
Groetjes, Sandra
Re: Hotelervaring gevraagd Disney Pop century
Je kunt ook je aankopen laten brengen naar je hotel, hoef je er niet mee te slepen.....
Daarnaast zou ik op dit moment niet POP aanraden, de reden is dat Music en Sport net een renovatie achter de rus hebben en die kamers nu mooier/beter zijn dan (het oude) POP.
Maar verder hoor ik juist altijd hele goede verhalen over POP, de ligging het foodcourt etc etc.
Re: Hotelervaring gevraagd Disney Pop century
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door
Yvet
Daarnaast zou ik op dit moment niet POP aanraden, de reden is dat Music en Sport net een renovatie achter de rus hebben en die kamers nu mooier/beter zijn dan (het oude) POP.
Als ik onderstaande cijfers bekijk (en uit mijn ervaring) zou ik toch gaan voor Pop Century.
Disney's Pop Century Resort (Value Resort) Reviews 469 Recommended By 93% of reviewers, Average Rating 8.3
Disney's All Star Music Resort (Value Resort) Reviews 135 Recommended By 88% of reviewers, Average Rating 7.7
Disney's All Star Sports Resort (Value Resort) Reviews 108 Recommended By 84% of reviewers, Average Rating 7.3
Bron: http://www.allearsnet.com/acc/faq_hot.htm
Re: Hotelervaring gevraagd Disney Pop century
Ik heb bij www.dreamsunlimitedtravel.com geboekt. Je krijgt dezelfde prijs als dat je bij Disney rechtstreeks boekt, maar zij houden in de gaten of er nog kortingscodes toegepast kunnen worden op jouw reservering als die eventueel nog uitkomen. Zo hebben wij toch nog geld terug gekregen, en in plaats van alleen een hopper pas, hebben we nu een pas waar ook Disney Quest en de waterpretparken bij zitten. Alles gaat per mail, en ik moet zeggen dat ik altijd snel antwoord op als ik vragen heb.
Re: Hotelervaring gevraagd Disney Pop century
Wij hebben 4 nachten in POp century Resort gelogeerd in 2004.
Was erg leuk. Mooie kamers, lekker zwembad erbij.
Je krijgt er echt een Disneygevoel.
Ook vonden wij het bustransport naar de parken erg makkelijk:-P!
Wij konden toen gebruik maken van extra magical hours.
groet Mac
ps het foodcourt bestaat uit snacks snelle hap; vond ik niet veel bizonders, prijzen heb ik verdrongen:-k
Re: Hotelervaring: Disney's Pop Century Resort
Wat is qua ligging gunstiger?
Pop Century of een All-star hotel (movies/music/sports)?
Re: Hotelervaring: Disney's Pop Century Resort
Het grote echte voordeel is dat Pop Century z'n eigen directe bus heeft///
De All Stars hebben dat niet... :D