Autohuur: "aansmeren" van allerlei extra's
De laatste keer bij Dollar probeerde de medewerker ons allerlei extra's aan te smeren en ons zelfs bang te maken dat als we met pech kwamen te staan of een ongeluk zouden krijgen alles zelf moesten betalen.
We hebben dit niet gedaan uiteraard, we hadden het meest uitgebreide pakket gepakt bij USAreisen.
Wat is jullie ervaring hier mee, ik vind dat het namelijk steeds erger wordt en klanten op zo'n manier bang maken...
Re: aansmeren van allerlei extra's
Tja... het is niet anders...
Ze doen het allemaal...
Re: Autohuur: "aansmeren" van allerlei extra's
Re: aansmeren van allerlei extra's
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door
corrus
Ze doen het allemaal...
nietus:-o ... afgelopen keer bij alamo, vroeg de medewerker of we nog steeds tevreden waren over wat we geboekt hadden, toen wij daar JA op antwoorden
maakte hij alles in orde zoals het bij de reservering aangevraagd is
midsize suv , en het full incl. pakket ...dus hij had nog heel veel kanten op gekunt qua verkoop.
was wel erg prettig buitenom vorig jaar die bleef van alles opsommen
en upgrades aansmeren,wat we niet gedaan hebben overigens
Re: Autohuur: "aansmeren" van allerlei extra's
Ik heb daar bij Dollar bij de Dollar Express kiosk ook nooit last van.
Bij Alamo hebben ze het bij mij ook wel geprobeerd maar ik heb meteen aangegeven dat ik geen extra's wilde.
Re: Autohuur: "aansmeren" van allerlei extra's
De laatste paar keer hebben wij hier bij Alamo ook geen last meer van.
Ik vermoed dat dit komt doordat ze kunnen zien of je voor het eerst komt of al meerdere keren een auto gehuurd hebt.
De eerste paar keer probeerde men vooral "road assistance" aan te smeren.
Maar voor een nieuwe auto die je voornamelijk krijgt vind ik het een beetje overdreven, en een band vervangen als hij lek is kan ik zelf nog wel doen.
Sjon, Bianca en Romy
Re: Autohuur: "aansmeren" van allerlei extra's
Wij hebben ook nergens last van gehad bij Alamo 4 dagen geleden. Alleen een compliment dat we zo "well organized" waren toen we dat formulier met je gegevens erop overhandigden wat je bij usareisen.de krijgt
Re: Autohuur: "aansmeren" van allerlei extra's
Bij mij vorig jaar probeerde de goede man het ook, of ik wel zeker was of ik niet een grotere auto wilde.
Moeilijk om voet bij stuk te houden zeker als je als vrouw daar alleen staat maar hij zag uiteindelijk toch wel in dat ik deze klasse groot gennoeg vond.
Re: Autohuur: "aansmeren" van allerlei extra's
Wij hebben ook nergens last van gehad bij Alamo 2 weken terug. Gekregen wat we geboekt hadden - ik had alleen gevraagd voor de toloptie die daar 6 dollar kost.
Re: Autohuur: "aansmeren" van allerlei extra's
dit jaar ook eens een wagen bij 'DOLLAR ' gehuurd (via usareisen.de) en ze vroegen inderdaad of we nog "road assistance" of een 'sunpass-abonnement' wilde hebben,
maar opdringer vond ik ze niet! Vroeger altijd bij Alamo gehuurd...daar vond ik ze veel opdringeriger...maar dat zal waarschijnlijk ook veel afhangen van de medewerker voor je afhangen...