Bekijk Volledige Versie : Restaurants open met kerst
Dit jaar gaan wij voor het eerst in de kerstperiode naar Florida. Ik vraag me af of de gewone restaurants (bv Applebees) gewoon open zijn op 25 december. En zou het er dan extreem druk zijn of normaal, net als anders?
Ik weet dat de winkels op kerstdag gesloten zijn. Maar hoe zit het met de walmart en publix? Zijn die wel gewoon open of niet?
25 December is een van de weininge dagen dat heel veel winkels en restaurants gesloten zullen zijn, je zult misschien hier en daar iest vinden dat open is maar het zal niet echt veel zijn. De meeste Publix en Walmart zullen ook dicht zijn, enigste optie die je hebt is om een Walmart die normaal 24ur open is te zoieken di zou misschien deze dag ook open kunnen zijn maar een garantie is het niet.
Ik zou zeggen gewoon voor de 25st je boodschappen doen.
op 24 december (Christmas eve...) zijn veel supermarkten eerder dicht...
Zijn de restaurants dan ook de 24e dicht?
Sommige wel... Op kerstdag zijn er meer dicht...
Mijn ervaring is dat de restaurants die wel open zijn op de 24e dan rond 20.30 uur sluiten.
Ja, daarom zei ik dat de meeste restaurant gesloten waren op de 24ste...
Bedankt! Dan kunnen we de 24e rekening houden met vroeg eten en alvast boodschappen voor de 25e in huis halen!
Bedankt! Dan kunnen we de 24e rekening houden met vroeg eten..
'k Zou maar beginnen met vroeg te reserveren bij een restaurant....
Winkels en shopping malls zijn gesloten op 25 december. Supermarkten Publix en Winn-Dixie sluiten, de meeste Wal*Marts zijn open gedurende beperkte uren. Je kan best even informeren op voorhand.
Veel restaurants zijn gesloten, informeer en als je iets naar je gading vindt dat open is raad ik je aan te reserveren als dat kan. (Veel restaurants nemen geen reservaties aan)
Veel plezier tijdens jullie vakantie, vergeet niet de kerstversiering in Celebration te gaan bewonderen.
Celebration staat zeker op ons lijstje!
Het schijnt daar toch ook dat ze er een paar keer per week 'sneeuw' laten vallen en dat er een arreslee en kerstman is?
Wij zijn 24 december 2007 in Florida geweest. Onze eerste boodschappen hebben wij toen omdat het ook al laat in de avond was onderweg naar ons appartement gekocht en wel bij de pharmacie deze hebben wel niet veel keuze maar genoeg om de eerste 2 dagen mee door te komen en de 26 op naar de wallmarkt kun je meteen de kerstuitverkoop mee pakken.
Celebration staat zeker op ons lijstje!
Het schijnt daar toch ook dat ze er een paar keer per week 'sneeuw' laten vallen en dat er een arreslee en kerstman is?
Dit is de 'sneeuw' in Celebration:
http://img42.imageshack.us/img42/1913/dscf9645r.th.jpg (http://img42.imageshack.us/i/dscf9645r.jpg/)
Erg leuk, alles in kerstsfeer en dan in je t-shirt. Vanaf 18.00 uur sneeuwt het ieder half uur.
Leuk! Is dat iedere avond?
Dat is van 28 november t/m 31 december, hier (http://www.christmasinorlando.com/index.php?categoryid=11&p18_action=displayeventdetails&p18_eventid=40) zie je de details en de andere Kerst-festiviteiten in Orlando. Overigens sneeuwt het ieder uur i.p.v. ieder half uur.
Effe een oud onderwerp "bumpen".
Zoek je nog een plekje om te eten met de kerst? Dan staan er in de Orlando Sentinel een aantal restaurants die dan open zijn:
http://tinyurl.com/d6ytlrs
http://www.rosenplaza.com/wp-content/uploads/2012/11/holiday-buffet.jpg
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions Inc. All rights reserved.