Bekijk Volledige Versie : TAX return Miami
Hi lezers, stel ik wil een dure aankoop doen in Miami, kan ik deze tax dan terugkrijgen als toerist op de vluchthaven van miami, zoja wie heeft hier ervaring mee en hoe gaat dit in zijn werk precies
hoe gaat dit in zijn werk precies
Goeie vraag; kort antwoord: Dit gaat niet! Volgende vraag.....;)
Zo ver ik weet kan dit alleen in de staat Louisiana en in sommige grenssteden zoals El Paso, Tx. In El Paso moet je eerst naar een bureau om op basis van de aankopen (de aankopen laten zien) een carnet op te laten stellen en vervolgens ga je met dit carnet naar de winkel om de betaalde Sales tax terug te krijgen. In Louisiana krijg je in de winkel een tax free cheque die je op de luchthaven kan omzetten in geld. Ook daar moet je de aankopen laten zien.
Florida doet hier niet aan mee.
Luid en duidelijk, bedankt
Wel kan je bij Macy's een kaartje halen waarmee je 11% extra korting krijgt op je aankopen. Wordt winkelen nog goedkoper :wink:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions Inc. All rights reserved.