Florida Forum

Miami Airport: Bagagedepot of -kluisjes

Marco Tiel
7 mei 2006, 15:12
Wellicht dat een van jullie antwoord kan geven op deze vraag.

Zaterdagochtend 23 september komen wij terug van onze cruise met Royal Caribbean. Naar alle waarschijnlijkheid staan we om een uur of 9 op de kade en dat zal betekenen dat we nog een dag hebben voordat ons vliegtuig op 23 september om 9 uur 's avonds op zal stijgen.

Aangezien Miami Airport nou niet de allerinteressantste attractie is van Miami zien wij het niet zitten om een uur of 10 op de airport door te brengen. Wij hadden het idee om de dag rondom bayside door te brengen, shoppen, lunchen in het Hard Rock cafe, bootochtje langs star island e.d., biertje bij hooters en vervolgens naar de airport om in te checken.

Vier mensen en naar schatting 8 stuks bagage exclusief handbagage

"Houston, we have a problem"

Weet iemand een oplossing voor die vele kilo's. We hebben weinig zin om dat allemaal mee te slepen en het in het oog te houden gedurende die dag. Wellicht dat er een mogelijkheid is om op Miami Airport de koffers in bewaring te geven (tegen een vergoeding uiteraard) en vervolgens per taxi terug te keren naar Bayside.

Ik zie jullie reacties met nieuwsgierigheid tegemoet.

Eric
7 mei 2006, 19:48
Ik weet niet of je koffers op Miami Airport kan bewaren. Dit zou inderdaad een oplossing zijn.
Wat je ook kunt doen, voor die dag een auto huren. Ben je waarschijnlijk zelfde kwijt als 3 x taxi en je kunt gaan en staan waar je wilt.
Als je tenminste kunt regelen, dat je hem op de kade kunt ophalen en op het vliegveld inleveren.
Eric

patrickreijnen
8 mei 2006, 16:43
Alamo heeft een pendelbus (je wordt afgezet bij de Alamo vestiging van Miami Airport). Volgens mij is dat de enige verhuurmaatschappij die een dergelijke service heeft bij de cruiseterminal

Marco Tiel
8 mei 2006, 21:54
Beadankt voor je tip Eric. Ik had er zelf nog niet over nagedacht. In 2002 hebben wij ook ene huurauto genomen direct na aankomst in Miami. Wij verbelven toen nog ene dag of drie in south beach. Wij huurden toen via dollar en ook zij hadden vervoer vanaf de terminal.

Iemand misschien nog een ander idee?

cindy
10 mei 2006, 09:40
Bij de airport een hotelkamer boeken, kun je ook nog douchen voor je vertrekt.

remcozoon
25 mei 2006, 11:23
Ze hebben toch op elk vliegveld koffer kluisjes?
alleen met zo veel bagage moet je er meerdere nemen denk ik.

Het beste lijkt me om alvast in te checken... als dat zo vroeg kan. deden wij in londen ook altijd, maar toen was er een apparte balie hij paddington station en hoefde we niet naar heatrow

Jurgen28
18 juni 2007, 18:03
Hallo,

Kan iemand mij vertellen of er ook bagagekluisjes beschikbaar zijn op miami airport of F.Lauderdale airport. Wij hebben namelijk een binnenlandse vlucht en komen weer terug via F. lauderdale naar Miami. We willen waarschijnlijk niet al onze baggae meenemen met de binnenlandse vlucht.

Eric
18 juni 2007, 19:49
6 seconden googelen leverde het volgende resultaat op voor MIA:

Baggage Checkroom / Storage
http://www.miami-airport.com/assets/images/autogen/a_baggage.jpgThe Baggage Checkroom is located on Concourse E, Level 2 and is open from 5 a.m. to 11 p.m. Storage charges are subject to baggage size. With proper identification (e.g., driver’s license, birth certificate, passport), affidavits can be obtained for $10 at the baggage checkroom. Other services, including notary services and baggage accessories, are also available. For more information call (305) 869-1163, or (305) 869-1193

Succes,
Eric

floriaantjes
27 januari 2009, 18:05
In 2006 is deze vraag ook al eens gesteld, nu (april 2009) zitten wij met hetzelfde probleem.
Weten jullie of er inderdaad een pendelbusje van Alamo rijdt naar airport?
Die hotelkamer zie ik niet zo zitten, moet je toch weer vervoer hebben van het hotel naar SoBe. Zelfde geldt voor de kluisjes op airport, ook dan heb je nog transport nodig.
Ik las op de site van Royal Caribbean dat ze de laatste dag in Miami nog excursies aanbieden in de vorm van een stadsrondrit, of een combi : stadsrondrit met de Everglades. Zou dit wat kunnen zijn in 4 of 5 uurtjes ? Staan de koffers wel veilig in een bus o.i.d.
Wie heeft daar anno 2009 ervaring mee?

Nijntje
28 januari 2009, 08:37
Ik neem aan dat je vanaf de Port of Miami naar het vliegveld wilt. Dit kan met een Alamo pendelbus, alleen brengt die je eerst naar het verhuurstation en daar kan je dan weer de bus in die naar het vliegveld gaat.

floriaantjes
28 januari 2009, 22:12
Nou dat vervoer is natuurlijk wel prettig. Maar waar het vnl om gaat is dat we de gehele dag nog vrij te besteden hebben. Het probleem is eigenlijk dat we dan met onze koffers (14 dagen bagage voor 4 personen + alle extra inkopen) zitten. Dan ga je bijv. niet zo makkelijk winkelen in Miami. Zijn er alternatieven of oplossingen voor het kofferprobleem ?

Teleton
29 januari 2009, 08:28
alternatieven of oplossingen voor het kofferprobleem ?

Sommige airporthotels hebben een gratis shuttleservice vanaf Port of Miami. Zag het toevallig bij Red Roof Inn. Je zou voor één dag een kamer kunnen huren, kan je je ook nog even lekker opfrissen voor je vertrekt.

floriaantjes
29 januari 2009, 12:13
Teleton, wat is er dan in de buurt van zo'n airporthotel te beleven? Ik dacht dat je je daar zo snel mogelijk uit de voeten moest maken, omdat er verder in de buurt niets is. Als je dan geen auto hebt, dan heb je alleen een kamer en verder niets toch?

Teleton
29 januari 2009, 15:43
Als je dan geen auto hebt, dan heb je alleen een kamer en verder niets toch?

Klopt, maar ik begreep eigenlijk dat de vraag was: Hoe kunnen we gaan winkelen zonder dat we de koffers me hoeven te sjouwen. Je moet dan inderdaad nog met een taxi (of OV[-o<[-o<) van het hotel naar de Mall of SoBe.

Met wie vliegen jullie eigenlijk? Bij Delta en United kan je al vroeg inchecken, dan ben je de koffers kwijt en heb je in ieder geval de handen vrij. Is dat misschien wat?

floriaantjes
30 januari 2009, 15:40
Wij vliegen met Martinair om 20.55 uur. Dan zal het verhaal van vroeg inchecken zeker weer niet op gaan?
Aankomst cruiseterminal (denk) zo 10.00 uur.
Royal Caribb. heeft het over een excursie die je voor de laatste dag nog kan boeken naar bijv. de Everglades gecombineerd met een rondtour door Miami. Ze hebben het dan over een excursie van 4 of 5 uur. Zie je in die tijd dan nog wel iets van de Everglades? Heb dan wel de koffers in een bus staan (dus geen omkijken naar).

rotarynette
31 januari 2009, 15:21
In oktober 2008,hebben wij een 7 daagse cruise gedaan,ervoor verbleven wij in Orlando voor 12 dgn.
Wij hebben de huurauto in de garage van de terminal gezet en daar ook de bagage in gelaten die we aan boord niet nodig hadden.
Bij terugkomst,gelijk naar je auto en wij zij wel even de everglades in geweest,geen gedoe met taxi e.d.


Wij hebben zelf onze koffers van boord meegenomen,dat scheelt ook weer tijd....
Ook wij vlogen martinair, die vertrekt idd laat, dus ook niet vroeg inchecken.

Teleton
31 januari 2009, 16:23
Ze hebben het dan over een excursie van 4 of 5 uur. Zie je in die tijd dan nog wel iets van de Everglades?

Wat stel je je er bij voor? Als je een excursie maakt van 4 of 5 uur naar de Veluwe of voor mijn part naar Den Haag, denk je toch ook niet dat je "alles" hebt gezien? Meestal zijn zulke excursies aantrekkelijk geprijsd en voeren ze je naar de hoogtepunten. Wat heb je te verliezen? Ik heb het zelf helemaal niet op excursies, maar in dit geval is het toch een prima optie om de dag te vullen? Over de veiligheid van de koffers in de bus zou ik me maar geen zorgen maken.

Bij vertrek uit Orlando met Martinair was shoppen in de Florida Mall voor ons een geliefde bezigheid nadat we uitgecheckt waren. Toen we zelf nog veel rondreisden, zorgden we er altijd voor dat we één dag voor vertrek op de plaats van bestemming waren. Na een rustig ontbijtje gingen we dan vaak naar de lokale dierentuin, niet omdat we zulke liefhebbers zijn, maar je had wat om handen en de tijd vloog voorbij. Wij vonden het heerlijke dagen. Koffers in de auto, paspoort, vliegtickets en creditcard in de (toen nog onopvallende) buiktas...;). De dierentuinen in Seattle, Vancouver, Calgary, Edmonton, Toronto en Atlanta waren zeer de moeite waard en anders waren we er nooit van ons leven gekomen. Een bioscoopje pikken was ook een geliefde bezigheid. Zo hebben we in Calgary in het IMAX de film 'Rolling Stones Live at the MAX' gezien. Een belevenis. Zo zag en hoorde je ze niet in de Kuip.....! Zorg dus dat je ook van de laatste dag van je vakantie geniet!

anke56
16 februari 2009, 15:02
Wij waren eind januari 09 op een Princess cruise. Zij bieden ook excursies aan op de dag van aankomst. Afhankelijk van de tijd dat je vlucht vertrekt kun je bepaalde excursies maken. Wij hadden een excursie Everglades geboekt (zouden ook met Martin air terugvliegen). Dit werd ook aanbevolen om te doen, omdat er dan voor je koffers gezorgd werd. Ik weet niet of die met de bus meegingen of dat er op een andere manier voor de koffers gezorgd wordt, omdat wij de cruise ivm familieomstandigheden eerder moesten afbreken. Het leek ons de ideale manier om de laatste dag leuk door te brengen en niet met de koffers te hoeven slepen.
Zou toch eens naar door het schip georganiseerde excursies zoeken.

floriaantjes
20 februari 2009, 20:17
Anke bedankt. We hadden inderdaad zoiets ook bekeken, maar de 2e dag zijn we al in Miami en de 3e dag willen wij op de route naar Fort Meyers de Everglades al bezoeken. Mochten we echt nog twijfelen dan denken wij er toch over om inderdaad toch een excursie te doen. Dan ben je van het gesjouw van de koffers af.
MAAR !!! Nu lees ik op de site van Royal Caribbean iets over een Luggage Valet programm. Dit had ik eerder echt niet zien staan (alleen iets voor Amerikaanse Vliegmaatschappijen). Wil er iemand voor mij mee kijken, want als ik het nu goed begrijp, kan je tegen $ 20,00 pp je bagage per truck naar het vliegveld laten brengen en daarna zelf gaan winkelen. Dit lijkt me wel een goede oplossing.

Njit
24 februari 2009, 06:43
Heb even zitten kijken wat het nu precies was maar echt veel wijzer wordt ik er ook niet van. Misschien iemand anders? Het staat hier (http://www.royalcaribbean.com/customersupport/faq/subject.do;jsessionid=0000d2RUhNALn3fgwje8KGWAMAy: 12hbioan0?faqSubjectName=Luggage&faqSubjectId=348&faqType=faq)

jaap
24 februari 2009, 16:24
Even bellen naar http://www.amca.nl/

dani27
27 maart 2009, 18:43
Ik vlieg na een week in florida door naar Barbados. Aangezien ik op die vlucht niet veel bagage mee mag nemen en ik denk dat ik in florida flink zal shoppen, vroeg ik me af of het mogelijk is om bagage achter te laten op het vliegveld van Miami. Ik heb wel gezien dat er bagagekluizen zijn maar hoeveel zal dit kosten voor een week? Heeft iemand hier ervaring mee?

Bambino
27 maart 2009, 21:35
Na 9/11 zijn er geen bagagekluizen meer op de airports. In miami heb ik wel eens mijn koffer afgegeven, daar checken ze eerst met een x-ray en bewaren hem dan voor je, dat koste me geloof ik 7 dollar voor 1 dag.

Michael66
28 maart 2009, 05:07
Ja, er is een mogelijkheid:Q. Do you have long-term baggage storage in your Airport?
A. Yes. There is a baggage storage facility available to the traveling public. It is located in Concourse E, Level 2, and operates from 05:00 am to 11:00 pm. Pricing is subject to baggage size.M.i. is dat tegenover de ticketbalie van American Airlines.

EZ Archive Ads Plugin for vBulletin Copyright 2006 Computer Help Forum