PDA

Bekijk Volledige Versie : Even voorstellen: Rob & thea Commandeur



Commandeur
29-07-08, 00:13
Hallo wij zijn Rob en Thea,
Wij hebben 2 zoons en hebben een honden kennel, Zwitserse witte herders. Wij gaan voor de tweede keer in november naar floriada voor 14 dagen en willen via dit forum, meer weten over natuur parken en beziens waardigheden. 13 jaar geleden zijn we ook geweest en hebben we gemerkt dat niet alle gidse, je ook werkelijk de flora en fauna van het land laten zien. We hopen deze keer zeer veel mooie dingen te zien.
Daar wij zelf een honden kennel en een hondenpension hebben, is het voor ons niet mogelijk om ieder jaar op vakantie te gaan en nu we gaan wilen we er dan ook echt van genieten.
Wij hopen dat jullie ons willen helpen hier mee

Rob & THea

BroWorld
29-07-08, 08:28
Welkom op dit forum

Hulp zullen jullie hier zeker wel krijgen, er is hier genoeg kennis bij de leden aanwezig, door hun vele reizen naar Florida.

Iedereen heeft echter zo zijn/haar eigen voorkeuren en wensen en ik neem aan dat jullie die ook hebben.

Er is veel informatie te vinden in de reisverslagen (http://www.floridaforum.nl/forumdisplay.php?f=16) en reisschema's (http://www.floridaforum.nl/forumdisplay.php?f=26).
Vragen die je nu al hebt zijn het zoeken waard met gebruik van de zoekfunctie (http://www.floridaforum.nl/search.php). Er staat namelijk al heel veel info op dit forum.

Mocht je toch nog vragen hebben dan kun je altijd een topic openen en je vragen stellen, dan kan me je helpen.

Wat al zou helpen is als je iets concreter jullie plannen kan vertellen, dan kan men je beter helpen en tips geven.

Nognaals van harte welkom en veel lees- en postplezier:razz:

Mickey99
29-07-08, 13:16
Welkom op dit leuke forum en succes met de voorbereidingen http://img264.imageshack.us/img264/3892/wave2yh2gh5.gif (http://imageshack.us)


Veel lees- en postplezier hier op het forum!