Bekijk Volledige Versie : Pal Mickey, de interactieve knuffel van WDW
In WDW verkopen ze Pal Mickey. Heeft iemand deze Mickey Mouse ooit gekocht? Is hij erg duur, voor wat hij kan? Is hij in Nederland ook nog leuk voor de kinderen?
Wij hebben er 2... Vorig jaar de eerste versie gekocht en dit jaar de nieuwe (Happiest Celebration on Earth) versie. Op zich is het verschil tussen die 2 overigens niet dramatisch groot, al kun je nu verschillende outfits bijkopen. Ook zitten er in de nieuwe versie meer spelletjes, waardoor het ook thuis wat meer waarde heeft.
Ik geloof dat wij $55 hebben betaald.
Als je Pal Mickey dagelijks meeneemt naar de parken dan zijn de batterijen na een dag of 5 leeg.
Wij vinden Pal Mickey voldoende waar voor ons geld, maar dat is natuurlijk persoonlijk.
Wat is een Pal Mickey?
zie http://disneyworld.disney.go.com/wdw/special/specialindex?id=PalMickeyPage
Praat pal micky bijv ook over magic kingdom shows als je in bijv mgm bent, of echt over het park waar je je in begeeft? Dat zou wat zijn , je wilt er heen maar je staat in het verkeerde park. Kun je mij iets nader uitleggen wat het echt inhoud? uit eigen ervaring? Thanks marisca. :?
Als de batterijen van een pal mickey zo vlug leeg zijn, wie kan mij dan vertellen wat voor batterijen er in moeten, zo dat ik daar rekening mee kan houden.
Er zitten 3 penlights (AA) batterijen in. Je hebt een penny (of een schroevendraaier) nodig om het batterijcompartiment te openen.
Sinds enkele weken zijn er ook diverse outfits te koop voor Pal Mickey (past alleen op de nieuwe versie), o.a. een tropenpakje, een Mickey Mouse Club pakje en een pintrader outfit.
Dankjewel FrankS,
Dan kan ik daar rekening mee houden, ik neem er wel een paar extra mee.
Groetjes Jannie :D :D :D
pascalbrouwers
07-03-06, 13:23
Spreek hij ook andere talen, of alleen engels :?:
Spreek hij ook andere talen, of alleen engels :?:
Alleen Engels en Spaans. Zie ook hier: http://allearsnet.com/tp/pal.htm
Sabine_1979
29-09-07, 12:13
Is deze pratende Mickey-pop nog steeds te koop in de parken? En wordt die wel ge-update? Dus als je em dit jaar koopt en volgend jaar weer zou gaan, vertelt ie dan andere dingen???
Iemand enig idee hoe duur het ding is? En is het de moeite waard?
Heb op t forum gezocht op zoektermen maar kon hier niets over vinden dus hoop dat jullie kunnen helpen!
groetjes
sabine
Hier wat informatie:
http://www.allears.net/tp/pal.htm
http://disneyworld.disney.go.com/wdw/special/specialindex?id=PalMickeyPage
http://en.wikipedia.org/wiki/Pal_Mickey
Volgens mij kost hij $65.
http://adisneyworld.disney.go.com/media/wdw/images2003/languagespecific/eng/nontheme/special/cenColImg_palmickey.jpg
Hij word zeker ge-update. Wij hebben vorig jaar een pal mickey gekocht en hem dit jaar weer meegenomen. Nou hij werkte voor geen meter meer aangezien er een nieuwe pal mickey was en deze een heel nieuw programma heeft.
Nicole
Sabine_1979
30-09-07, 13:13
Oh dat is zonde!!! :( Fijn dat ie nog wel te koop is. Wie weet, mag hij wel met mij mee terug naar Nederland :P
groetjes
sabine
Alleen verkrijgbaar voor kinderen tot 12 jaar hoor!
Grapje................veel plezier met vinden en vooral het meenemen er van, en nu is een foto van jou met pop wel verplicht.\\:D/\\:D/\\:D/
Gr. Monique
Sabine_1979
30-09-07, 16:28
okay! Ga ik doen. Maaruh... dat duurt helaas nog wel even hoor. Ga pas in Oktober 2008... :( ;-)
Hallo,
In september ga ik met mijn man en 2 kids 2 weken naar disneyworld. Nu lees ik op de disneysite over de pal mickey. Ik ben benieuwd of er iemand is die ervaring heeft met pal mickey. De interactieve knuffel die je een rondleiding door disney geeft en geprogrammeerd is om vragen over begintijden van parades, wachttijden van attracties e.d. te beantwoorden.
Hij is nogal kostbaar $ 61,- maar als je er veel gemak van hebt en het is leuk voor kleine kinderen ( bijna 2 en 3,5 jaar) dan is het misschien toch de moeite waard om er een bij aankomst in disney aan te schaffen.
Graag jullie reactie.
groetjes marianne
Moderator Mickey99:
blom1408; Ik heb je vraag over Pal Mickey van vandaag verwijderd aangezien je dezelfde vraag gisteren al hebt gesteld. Het is op dit forum niet toegestaan om dubbel te posten.
Hier meer info: http://www.allearsnet.com/tp/pal.htm
Maar Pal Mickey is alleen te kopen in het Engels en in het Spaans. Hoeveel je kindjes er dan aan zullen hebben weet ik niet. Hij vertelt je dingen over de attracties en maakt grapjes en geeft je leuke feiten. Maar allemaal in het Engels dus...
disney_cutie
05-04-08, 18:04
Hoi,
Wij hebben bij ons laatste bezoek aan WDW zo'n Pal Mickey knuffel gekocht en hij gaf o.a. waarschuwingen als er characters in de buurt liepen door de "ingebouwde" chip. Er zit een aan/uit knop op (neem extra 2 penlights "AA" mee, ze zijn zo leeg) en als je in z'n "hand" knijpt start ie op. Zodra hij signaal opvangt begint ie de laatste nieuwtjes te downloaden. B.v.als je bij een attractie staat begint ie daar wat alles over te vertellen. En tussendoor vertelt Pal Mickey grapjes. Het is leuk maar na verloop van tijd gaat hij de grapjes herhalen, als je hem moe bent zet je 'm gewoon uit. De character reageren leuk op Pal Mickey. Wat hij toen heeft gekost weet ik niet meer, we hebben ook extra verkleedspullen gekocht. Er zijn wel een stuk of 20 pakjes te koop om hem te verkleden, voorbeelden van pakjes: http://www.primateprojections.com/travel/magicaldisney/PalMickey/photos.html
Dus of je er iets aan hébt.....? Hij is gewoon een leuke Mickey (zeker voor kinderen) niet echt een gids of navigatie systeem.
Misschien niet echt goedkoop voor wat hij kan maar de echte Disneyfan wilt er een hebben... voor kinderen best de moeite waard om er een bij aankomst in WDW aan te schaffen volgens mij.
We hebben Mickey voor de grap meegenomen vaar DLRP, daar werkt hij niet (wisten we ook vooraf). Het is een leuke elektronische Mickey-knuffel dat kan zingen en spelletjes doet. (thuis enz ook :D) Wij vonden hem het geld waard!
Hier meer info: http://www.allearsnet.com/tp/pal.htm
Maar Pal Mickey is alleen te kopen in het Engels en in het Spaans. Hoeveel je kindjes er dan aan zullen hebben weet ik niet. Hij vertelt je dingen over de attracties en maakt grapjes en geeft je leuke feiten. Maar allemaal in het Engels dus...
Ja leuke grapjes... maar na een uurtje zet je 'm af... hij stopt gewoon niet met praten... :roll:
Maar ja... hij is wel leuk..... voor kinderen... ](*,)
Maar ja... hij is wel leuk..... voor kinderen... ](*,)
Maar ook voor hele jonge kinderen die geen Engels verstaan??
Maar ook voor hele jonge kinderen die geen Engels verstaan??
Mijn post was dan ook sarcastisch bedoeld...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions Inc. All rights reserved.