Inloggen

Bekijk Volledige Versie : Even voorstellen: marcoh



marcoh
30-12-07, 12:38
Hallo allemaal,

wij gaan deze zomervakantie (helaas zijn we gebonden aan het hoogseizoen) drie weken naar Florida. We hebben de vlucht al geboekt (via ebookers.nl) evenals de auto, bij Hertz, ook via ebookers.nl De meeste tijd zitten we in cabins die we via eurocamp.nl hebben geboekt, en we gaan een paar dagen naar de keys (key largo), daar hebben we een hotel geboekt.
Wat dus vooral rest is de 'things to do while you are in Florida' :)
Ik heb al gezien dat er erg veel bruikbare tips in het forum staan, die gaan we op ons gemak eens doorspitten. en er komt vast nog wel een vraag of twee.

We zijn al eens eerder in Florida geweest, maar dat was maar een weekje en zonder kinderen, dus dit zal wel een hele andere vakantie worden.

groetjes en veel plan-plezier,
Marco

Mickey99
30-12-07, 13:10
Welkom op dit leuke forum! http://img172.imageshack.us/img172/6637/wave2yh2.gif (http://imageshack.us)

Lekker vooruitzicht in de zomer 3 weken naar Florida te gaan. Je hebt in ieder geval nog genoeg tijd om hier wat leuke tips en ervaringen te lezen.

Veel lees- en postplezier hier.

Groetjes,
Sonja

jaap
30-12-07, 17:10
Welkom,

Had nog nooit gehoord dat eurocamp in Florida zit. Ik ga straks eens lezen wat dat is. Ik hoop dat er wel airco in zit. Wij vinden Florida heerlijk in de zomer.

Tanjadh
30-12-07, 18:37
Hoi Marco,
Mag ik vragen welk hotel je hebt geboekt op Key Largo? Wij willen daar een paar dagen verblijven tijdens de meivakantie.
Grt,
Tanja