Bekijk Volledige Versie : Big Pine Key
Is iemand wel eens op de Big Pine Key geweest, en wat is je ervaring?
Harm
Kennedy Space center is niet in Orlando. Hou wel rekening met ongeveer 2 uur rijden heen en 2 uur rijden terug. Let ook op de datum dat je gaat. Vanaf half mei staat er een lancering voor de deur. Tijdens deze tijd is een gedeelte van Kennedy Space center niet toegankelijk.
Tijdens deze tijd is een gedeelte van Kennedy Space center niet toegankelijk.
Kan je me daar iets over informeren? Ein mei waren we van plan om Kennedy Space center te bezoeken. Bij een vorig bezoek hebben we ook al een deel niet kunnen zien vanwege verbouwing
Groeten
Harm
Bij een lancering is het platform waar je naar de shuttle kan kjken afgesloten. Ik zal nog verder voor je zoeken.
Hoi,
Wij zijn vorige week in kennedy space center geweest en de shuttle is weer naar binnen in de rakettengarage(sorry weet even niet meer hoe dat heette) :lol: Er was iets nog niet helemaal goed en de lancering is uitgesteld tot eind juni/juli.Als je een bustour tot aan het lanceerplatform wilt maken moet je zorgen dat je er op tijd bent of van te voren reserveren want die zijn snel op( of misschien waren wij op een drukke dag)
Wij waren er om10 uur en toen konden we alleen nog de gewone tocht maken.
Groetjes Saskia
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions Inc. All rights reserved.