Florida Forum

Reisorganisatie: USA Fun Vacations

disneyalltheway
23 augustus 2006, 21:04
Hallo allemaal,
ik ben op zoek naar mensen die ervaring hebben met Usa Fun Vacations wij denken erover om bij hen te boeken maar willen graag weten of er iemand ervaring heeft met deze maatshappij.
alvast bedankt!

Disneyalltheway.

Barry1401
23 augustus 2006, 23:35
Wij zijn dit jaar voor de 2de keer via hun op vakantie geweest naar orlando, we zaten op westridge. Alles perfecto geregelt.
Alles hadden ze voor ons gedaan, zelfs kleurplaten met kleurpotloodjes voor onze kinderen erbij gedaan voor tijdens de vlucht.
Zeer vriendelijke mensen, ze hebben ons met letterlijk alles geholpen...

Nooit geen problemen en we gaan zeker volgend jaar weer bij hun boeken.

Niets dan lof.

susan
7 september 2006, 16:45
Hoi,

Wij zijn er nu ook mee bezig om via hun te boeken, tot nu toe alles perfect. Zijn nu op de offerte aan het wachten. Ben benieuwd!!

Disneyfan1970
7 september 2006, 17:25
Wij hebben al wat dingen bij ze geboekt, voor onze trip in December / Januari, tot nu toe prima afhandeling.

Jeroen

remcozoon
13 september 2006, 23:09
Ik sprak de mensen van deze organisatie op schiphol.. en ik werdt uitgehoord over welke hotels we hadden. en die wilden ze nog gaan checken ook.
ze zijn gewoon steeds bezig met vernieuwing en afwisseling.
lijkt me een uitstekend bedrijf als je zo met je werk bezig bent

sasja
14 juni 2007, 09:44
misschien dat ergens op dit forum de vraag al gesteld is, maar dat heb ik niet kunnen vinden, dus....

wie heeft ervaring met USA fun vacations.
heb er een offerte aanvraag ingedient en de prijs die daaruit kwam
is prima, hun service tot zover ook, maar is er iemand die via hun boeking
heeft gereist?
zo ja, hoe was je ervaring

hoop het te horen

gr
sas

Njit
14 juni 2007, 09:50
Heb er alleen losse hotels geboekt. Was allemaal prima geregeld. Voor hun prijs kon ik het zelf niet boeken. Ze denken ook goed mee.

Heb verder geen ervaring met hun villa's.

Njit
14 juni 2007, 22:09
Het is een bedrijf vergelijkbaar met American Estates en American Vacations.
Stuur ze gewoon alle drie een aanvraag voor een offerte en zie waar ze mee komen.

Dit topic gaat trouwens over hetzelfde: http://www.floridaforum.nl/showthread.php?t=2169

Albert38
22 augustus 2007, 17:45
http://www.usafunvacations.nl/

Wie heeft ervaring met dit reisbureau?. Hebben volgens mij ook het Florida virus te pakken en willen volgend jaar juli weer naar Orlando. Heb een offerte aangevraagd en het ziet er niet eens zo slecht uit. Het verschil zit vooral in de prijs van de vliegtickets. Hebben ook dan een huurauto en een bungalow. Wie weet waar deze staan??. Graag jullie reacties.

Marjol
22 augustus 2007, 18:17
Ik heb dit jaar ook geboekt bij Usa Fun Vacations voor volgend jaar april/mei en ik vond dat ze een uitstekende service verleenden! De offerte kwam heel snel.

Met de bungalows heb ik geen ervaring!

Marjol
22 augustus 2007, 18:34
Reis, auto en hotel.

Michael66
22 augustus 2007, 18:48
Hebben ook dan een huurauto en een bungalow. Wie weet waar deze staan??
Waar de auto's staan is afhankelijk van de verhuurder. Een aantal zitten direct in/bij het vliegveld en bij andere moet je eerst een stukje met een bus.

Bungalows (villa's) staan overal in en om Orlando / Kissimmee / Davenport / Lake Buena Vista. Kijk eens in de offerte of er iets van een nadere specificatie bijstaat (naam van plaats of wijk / community) en geef dat dan even door, dan zoek ik het voor je op.

bono
22 augustus 2007, 19:38
Wij hebben dit jaar ook geboekt bij USAfunVacations,
En een snelle service qa mailing en bellen en ook de prijzen waren best goed.
Het scheelde een paar tientjes maar wel goede service.
Leggen alles goed uit en vragen heel veel zodat ze je ook goed kunnen helpen.
Heel fijn om mee te praten aan de telefoon.
We hebben de auto en alle hotels bij ze geboekt.

Gr. Monique

Mejel
27 augustus 2007, 17:20
Ik heb mijn reis via hun geboekt en ben erg tevreden. Vlucht, auto en hotel.
omdat ik echt Florida-leek was ben ik bij hen langs geweest en ze hebben me echt alles heel duidelijk uitgelegd. Prima service.

teiwes
21 februari 2008, 13:51
Iemand ervaring met usa fun vacations? Wij willen graag een villa boeken in kissimmee.

desteijntjes
21 februari 2008, 14:16
Wij hebben ook dit jaar voor het eerst bij hen geboekt. Tot nu toe niets dan lof. Ze geven je veel informatie en zijn zeer vlot met hun offertes (tenminste bij ons dan). Na het boeken had ik nog een paar vragen en die hebben ze zeer uitgebreid beantwoord.

De reis van ons staat gepland in de meivakantie dus daarna kan ik pas definitief zeggen of het goed geregeld was, maar zoals ik gelezen heb op diverse forums zijn de mensen die bij hun hebben geboekt tevreden.

Succes met uitzoeken en boeken!!

Mariëlle

JKG
24 februari 2008, 10:36
Wij vertrekken binnenkort naar Kissimmee en hebben een townhome geboekt via USA Funvacations. Ik kan je dus nog niet vertellen hoe het is geweest, maar kan je wel zeggen dat USAFV erg veel tijd voor je uittrekt en niet te beroerd is om je op te bellen als jij een vraag hebt gemaild (zelfs al is dit na hun sluitingstijd).

Ook als je even belt voor een paar vragen, neemt Karin uitgebreid de tijd voor je en heb je geen enkel moment het gevoel dat je wordt afgewimpeld omdat ze nog wel meer hebben te doen :) Ze denken prima met je mee en ook bij de reisbescheiden staat alles duidelijk hoe wat werkt en waar je allemaal aan moet denken.


De keuze voor een townhome ipv een villa, omdat we in het voorjaar gaan en je dan meestal wel pool-heating nodig hebt in het zwembadje. Aangezien dat aardig wat geld kost en we toch weinig willen zwemmen, raadde USA FV ons aan om een townhome te nemen. Daar zit gewoon een groot zwembad op het terrein waar je dan even in kan zwemmen.

Over een paar weken laat ik je mijn ervaring met hun weten.
Bevalt het, dan waarschijnlijk volgend jaar weer, maar dan iets meer richting zomer en dan wel een villa (ook dat moet je eens proberen he ;) )

teiwes
24 februari 2008, 11:21
Wij zaten ook nog te twijfelen over villa met eigen zwembad en townhouse. Villa ziet er wat luxer uit en het idee van een eigen zwemad waar je in kan plonzen klinkt ook niet verkeerd alleen gezien de periode vraag ik mijzelf ook af of het niet te koud is. Zoals ik lees in jouw reactie zijn de zwembaden niet verwarmd?! Wij gaan 25 april tot en met 13 mei.
Nu schiijn er ook voorkeur te zijn in welke wijk je wilt zitten. Hebben jullie daar nog tips voor. Wij willen dichtbij de weg die leidt tot de pretparken en dichtbij wat winkeltje o.a. supermarkt.

Carlo
25 februari 2008, 19:43
Zwembaden bij villa's kunnen bijna altijd verwarmd worden. Meestal is het inclusief als je huurt in de periode oktober t/m april. Anders wordt vaak een toeslag berekend. Het hangt ook van het type verwarming af. Er zijn villa's met verwarming d.m.v. zonne-energie en die zijn vaak gratis of goedkoper dan electrische verwarming.
Kijk ook eens op sites als VRBO.com en Homeaway.com. Hier vind je villa's in iedere prijsklasse (zoek ook op deze site naar ervaringen...) Vergt iets meer zelf doen maar ik vind dat juist leuk.....

Ta2 Gerrit
26 februari 2008, 08:16
Zwembaden bij villa's kunnen bijna altijd verwarmd worden. Meestal is het inclusief als je huurt in de periode oktober t/m april.

De zwembadverwarming is bijna NOOIT inclusief, behoudens bij de door jou genoemde solar heating.
Verder is het gewoon betalen, ± $100,- tot $150,- p/w, maar wel lekker :lol:

teiwes
26 februari 2008, 11:36
Nou voor die € 150 ,- wil ik het wel overwegen en heb ik iniedergeval een lekker warm badje waar ik wel in ga.

JKG
26 februari 2008, 11:44
De prijs valt ook wel mee en zeker vergeleken met de huidige dollarkoers, maar ik ga toch niet zo heel veel zwemmen denk ik... en ik geef dat geld dan weer liever uit aan andere dingen. De entrees van de pretparken bijv.

Overigens is een townhome ook best luxe hoor. We gaan naar Club Cortile aan de 192 in de buurt van een Wallmart en een Wendy's & Mc Donalds op loopafstand.
3 slaapkamers (1 beneden, 2 boven), 2 badkamers. Verder alle luxe in de keuken tot een vaatwasser aan toe. Ik heb dan alleen geen garage, wat de villa's weer wel hebben. En natuurlijk geen prive zwembad. Maar komt goed, ik ga ook wel een keer een villa huren.

Overigens is die verwarming niet nodig als het écht zomer is in Florida heb ik me laten vertellen. Dus meer voor de koudere maanden (voor zover je het koud kan noemen als je het vergelijkt met NL).

teiwes
26 februari 2008, 15:41
Ja het blijft moeilijk kiezen hoor! Wij gaan 25 april t/m 12 mei dus het zal er om hangen. Ik vind het zelf zo sneu als je een lekker bad voor de deur hebt maar je kan er door het te koude water niet van genieten. Dus ik denk dat ik toch voor het warme water ga..nu nog kiezen uit de vele wijken van Kissimmee.

svenehans
26 maart 2008, 13:45
De geluiden klinken allemaal goed en ik heb inmiddels ook een offerte opgevraagd. Is er inmiddels al iemand terug van een vakantie die geboekt was bij USAFV en wat waren de ervaringen? Bungalow, Villa of Townhome?

JKG
26 maart 2008, 21:41
De geluiden klinken allemaal goed en ik heb inmiddels ook een offerte opgevraagd. Is er inmiddels al iemand terug van een vakantie die geboekt was bij USAFV en wat waren de ervaringen? Bungalow, Villa of Townhome?

Jahoor, een prima ervaring bij USAFV. Sinds 2 weken weer terug in NL (al voelt het als veel langer!). De planning was om in het najaar naar de westkust te gaan, maar daar heb ik te weinig vrije dagen voor... dus misschien raad je het al ; vandaag met USAFV gebeld en weer 2 offertes de deur uitgeknald om in het najaar nog eens de vakantie van dit voorjaar nog dikker over te doen. Langer in Kissimmee en langer in Miami Beach :-P:-P:-P


We verbleven trouwens in een townhome, bij Club Cortile. Deze zijn alleen in het voorjaar te boeken, niet in het najaar vertelde Karin me vandaag. Waarom wisten ze niet, maar ik weet wel dat dat een prima verzorgde townhome was, groter dan onze verwachting... en ik denk ook wel luxer.

In het najaar zitten we te twijfelen tussen een villa in de villawijk Indian Point (ten zuiden van de Walmart bij de 192) of een townhome bij Fiesta Key, volgens mij zit dat naast Indian Point.

mc.kunst
27 maart 2008, 12:31
Wij hebben eergisteren definitief bij USAFV geboekt! We moeten nog wel een tijd wachten, maar ach, dan is de voorpret lekker lang :-). Wij hebben een villa geboekt, maar weten nog niet waar we zitten. Ik dacht dat je dat niet vantevoren kon aanvragen. Of heb jij dat wel gedaan, JKG?

Zat het zwembad vlak bij jullie townhome? Wij hebben erg getwijfeld tussen townhome of villa, maar hebben uiteindelijk toch voor de villa gekozen, zodat de kinderen gewoon lekker zelf kunnen zwemmen. Ben wel benieuwd of het townhouse beviel!

Groeten, Claudia

bono
27 maart 2008, 13:46
Ik heb gisteren de factuur ook weer binnen voor onze reis (dit keer geen Florida maar Portland (Oregon) en de Nationale Parken in Oregon en Washington))
Ik had mijn eigen een bult gezocht naar vliegtickets en dat lukte allemaal niet.
Dus dacht ik dan maar weer USAFUN (hadden ons vorig jaar prima geholpen, en dat blijft dan hangen!)
En binnen 1 week over en weer gemailt en daarna offerte en dezelfde dag ondertekend en verzonden en de andere dag de factuur binnen.
En nog dankzij USAFun heb ik nu ongeveer de huurauto gratis, dan als ik zelf had geboekt.
Dus dat is mooi mee genomen toch?!
Helaas hebben ze daar geen hotels, dan alleen in Portland maar ja we gaan weer toeren dus dat vind ik wel erg jammer.

Maar prima service, snel en altijd bereid om je te helpen.

gr. Monique

remco n.
27 maart 2008, 17:47
zelf ook drie weken geleden bij hun geboekt mede omdat het prijsverschil stukken beter was in verhouding met reisbureaus. Deze laatste rekenen een villa p.p.p.n. terwijl je bij USA. F. en American Estates etc. gewoon een villa huurt voor een x aantal dagen.
Bij mij op de factuur wordt ook geen villa genoemd ik vind het toch het enige echte nadeel van een villa boeken in florida (als je het niet via een particulier dat dan) dat je nooit weet welke villa je zit wat ik toch raar vindt als je al zover vooruit boekt. Aan de andere kant kan ik me niet voorstellen dat je in een echt aftandse villa gestopt wordt dat zou de (goede) naam schaden.
Ik ben eigenlijk ook wel benieuwd naar reacties van mensen die net terug zijn....

Michael66
27 maart 2008, 18:26
... in verhouding met reisbureaus. Deze laatste rekenen een villa p.p.p.n. terwijl je bij USA. F. en American Estates etc. gewoon een villa huurt voor een x aantal dagen.Klopt. Maar als je dan kijkt naar de prijs per persoon dan kom je altijd op (ongeveer) hetzelfde bedrag uit. bijv. 1 persoon kost €600, bij 2 personen €300pp, bij 3 personen €200pp etc.

Maar uiteindelijk gaat het er toch om dat je je goed moet voelen bij een bepaald aanbod. En da's gelukkig voor edereen weer anders! :p

remco n.
27 maart 2008, 18:38
Mwah valt tegen ik was bij de reisbureaus gemiddeld rond de 500 a 600 euro meer kwijt voor dezelfde periode/villa en die besteed ik toch liever in Orlando etc. :grin:

Michael66
27 maart 2008, 18:42
Da's waar. Maar dat heeft dus niets met de andere verrekening te maken (heel huis t.o.v. per persoon). Sommige reisorganisaties weten nu eenmaal voor bepaalde reisonderdelen betere prijzen uit te onderhandelen dan anderen.

En het internet geeft ons allemaal de mogelijkheid om per onderdeel de gunstigste uit te zoeken. Of juist te kiezen voor één reisorganisatie, da's soms ook wel zo gemakkelijk.

JKG
28 maart 2008, 16:54
USAFV heeft een flink arsenaal aan villa's ter beschikking, ze kunnen dus inderdaad niet zeggen waar je komt te zitten. Echter kan je wel 1 wijk kiezen, namelijk Indian Point. Kost geloof ik iets meer (rond een 10tje per nacht per villa) omdat ie aardig in trek is blijkbaar en dat zit precies waar ik ongeveer wil zitten, in een bocht op de 192. Als ik het forum hier zo lees, willen veel mensen daar volgens mij zitten.

Townhomes kan je wel gewoon kiezen, helaas was Club Cortile in het najaar niet te huren, maargoed het is ook niet erg om wat anders te kiezen. Dit keer wordt het Fiesta Key, dat ligt in de buurt van Indian Point, dus precies waar ik ongeveer wil zitten in Kissimmee.

Een townhome zit in een gated community, dus gewoon een paar straatjes en een hek er omheen. In het midden zit meestal het zwembad, dus het is te lopen vanuit het huisje.

We zijn eind februari/begin maart al in Kissimmee geweest, toen dus in Club Cortile. We hebben toen niet eens gezwommen. En daarom wil ik ook geen villa, omdat ik maar af en toe zwem en als ik wil zwemmen, wil ik echt een groot bad waar je tenminste wat baantjes in kan trekken.

Voor de rest hoef je niet bang te zijn voor wat dan ook, de villa's zijn nieuw, schoon, mooi etc. ik was zeer tevreden over die townhome en ik weet zeker dat Fiesta Key mij ook erg goed zal bevallen.

Geert76
31 maart 2008, 18:51
Berekent USAFUN boekingskosten voor hotelboekingen? of zit dat bij prijs inbegrepen?

Njit
31 maart 2008, 19:04
Berekent USAFUN boekingskosten voor hotelboekingen? of zit dat bij prijs inbegrepen?

Je betaalt 20 euro per dossier. Zie hier: http://www.usafunvacations.nl/index.cfm?sub=3

JKG
31 maart 2008, 21:14
Vandaag maar weer een offerte ondertekend en over een half jaar zit ik weer in Florida via USAFV. :) Dit maal een townhome bij Fiesta Key in de buurt van de 192/Walmart. Ietsje verder van de 192 af dan vorige keer, maar dan praat je over 1 of 2 minuten extra ;)

Daarnaast nog 5 dagen Miami Beach, hotel Casablanca on the ocean bij 65th/Collins. Vorige keer zat ik op 87th/Collins. We schuiven steeds een stukje dichter richting Ocean Drive :)

Ik ben benieuwd wat svenehans dan per dag betaald voor zo'n bungalow!

svenehans
1 april 2008, 06:48
Ik ben benieuwd wat svenehans dan per dag betaald voor zo'n bungalow!

De bungalow is 46 euro per nacht incl. En jouw townhome JKG?

Overigens, tot nu toe: prima service!

raygwencaith
1 april 2008, 07:56
Ook wij hebben een townhome gehuurd maar dan op Windsor Hills (2.5 mile van Disney). Wij zijn met 3/4 en betalen 76 euri per nacht. Vond de prijs reuze mee vallen.

Wij zitten in Story Time 1 van www.storytimeorlandorental.com (http://www.storytimeorlandorental.com) We gaan pas 19 juni 2006 dus het is nog even afwachten.

Met wie we willen gaan vliegen weten we nog niet dat komt deze zomer wel rond.

Groetjes

svenehans
2 april 2008, 06:52
De volgende omschrijving heb ik gekregen voor de bungalows in Palm Key:

"Deze prachtige bungalows zijn allen eigendom van privé eigenaren en gelegen op een complex met veel groen, op ongeveer
15 minuten rijden van Walt Disney World Resort.
Het is 5 minuten rijden naar de Publix supermarkt.
Een WallMart Superstore is eveneens zeer gemakkelijk te bereiken. (10 minuten rijden)"

JKG
2 april 2008, 17:52
Ik heb een zo'n pakket genomen bij USAFV, als je die prijzen ziet dan zijn de townhomes volgens mij het goedkoopste (ligt er ook aan welke periode je gaat, wij in het najaar).

Volgens mij Palm Key aan de US27? Aan het eind van de 192.... maar ik kan het mis hebben :) Publix en Walmart zijn wel belangrijk :) Die ga ik wel veel bezoeken tijdens mijn trip.

bruggeling
12 november 2008, 19:05
hallo, wij hebben voor volgend jaar geboekt bij usavac. het is ons zeer goed allemaal uitgelegd, en zeer aardige mensen, al belde we 3 keer achter elkaar , maakte niets uit, de offerte hadden we keurig op tijd binnen en er werd niets opgedrongen. we hadden ook een offerte bij a.e. maar tot op heden geen bericht terug gehad, dus wij hebben een zeer goed gevoel bij usavac. groetjes yolanda

svenehans
13 november 2008, 11:30
Ook wij hebben het vlucht-auto-bungalow-pakket geboekt bij USAFV. En de ervaringen zijn positief. Goede service, snel met het beantwoorden van vragen. Enige nadeel vond ik, dat we vooraf niet precies wisten waar de bungalow stond, maar dat ligt naar mijn mening meer aan de organisatie aldaar. Zou in ieder geval de volgende keer weer bij USAFV boeken!

Overigens hadden we dus een bungalow. Met 3 slaapkamers en 2 badkamers ruim genoeg (zeker omdat we met 2 personen waren). Zeker als je er voornamelijk bent om van een drukke dag bij te komen, te slapen en te douchen is een bungalow zeer goed aan te bevelen.

Njit
13 november 2008, 12:06
Enige nadeel vond ik, dat we vooraf niet precies wisten waar de bungalow stond, maar dat ligt naar mijn mening meer aan de organisatie aldaar. Zou in ieder geval de volgende keer weer bij USAFV boeken!

Dat kan geen enkele van de bekende aanbieders (AV/AE/USAFV) je vertellen.
Als je die zekerheid wel wilt hebben dan zul je particulier moeten huren..

JKG
13 november 2008, 13:49
Of een townhome bij USAFV. Die kan je namelijk wél kiezen :)
Dan maar geen privé zwembad. Club Cortile & Fiesta Key zijn prima communities. Geloof dat USAFV ook nog Heritage Key heeft, maar dat zat wat verder weg van de 192, waar ik in de buurt van wil zitten.

svenehans
16 november 2008, 11:46
Ja, nou ja... we zijn goed terecht gekomen. Stom natuurlijk dat we er van te voren niet echt rekening mee hadden gehouden vanaf dat welcome home center nog een stuk te moeten rijden. Maar goed, als dat het enige puntje is dat door mij wat minder voorbereid was... We hebben namelijk een super-vakantie gehad daar! En echt, met dank aan dit forum, want heb hier verschrikkelijk veel info weten te vinden!

Overigens hadden we ook geen privé-zwembad. Er was wel een zwembad op Palm Keys, waar we uiteindelijk zaten, maar eigenlijk helemaal geen tijd gehad om daar te plonsen! :D

FloridaVerslaafde
25 november 2008, 15:24
Onze laatste vakantie hebben wij geboekt via USAFV en hebben alleen maar positieve ervaringen ermee. Alles is perfect geregeld ! Wij hadden alle voorgaande vakantie bij D-Reizen geboekt omdat we dachten dat zij de voordeligste waren maar dat is dus absoluut niet waar. USAFV is véél voordeliger. En je wordt geweldig geholpen. Volgend jaar boeken wij weer via USAFV

:cool:

jovi
26 november 2008, 19:41
Ook wij hebben afgelopen jaar bij USAfunvac. geboekt en is erg goed bevallen. Nu hebben we via hen een Vila geboekt voor volgend jaar.

Albert38
30 november 2008, 11:53
Heb wel een minpuntje : ze zijn geen lid van de ANVR
http://www.anvr.travel/leden_naam.php?openForm=sub1&leden_naam=+USA+Fun+Vacations+&Zoek=Zoek

bruggeling
30 november 2008, 15:33
hallo
Wij hebben ook geboekt bij usa en zeer goed geholpen, het is voor ons de eerste keer dus best spannend, maar ze heben allles goed uitgelegd,en een keurige offerte gemaakt, wij gaan eind maart 2009 heel spannend dus.
groetjes yolanda

Michael66
30 november 2008, 15:45
@Albert: Kun je je "minpuntje" toelichten? Wat zie jij aan toegevoegde waarde van het lidmaatschap? Of als nadeel van het niet-lid zijn?

Ik geef meteen toe geen voordeel te zien voor mij. Maar kan me voorstellen dat anderen dat wel zien.

De ANVR geeft aan het verschil te maken vanwege 6 punten (http://www.anvr.travel/overanvr.php?overanvr_id=3):

1. Eerlijke voorwaarden.
Tja, m.i. ook een kwestie van de voorwaarden zelf goed doorlezen en begrijpen wat de gevolgen in bepaalde situaties zijn. Als je dat niet kunt of wilt, dan kun je dat aan anderen overlaten (i.c. consumentenbond en dus boeken bij een ANVR aangesloten reisagent.

2. Uw geld in goede handen.
Tja, ook een kwestie van vertrouwen. En even kijken of de reisagent wel is aangesloten bij SGR (ja dat zijn de eerder genoemden). Als je het niet vertrouwt of niet weet, dan kan het boeken bij een ANVR-reisagent wat extra zekerheid geven.

3. Veilig reizen.
Aangesloten bij Stichting Calamiteitenfonds Reizen? Geen idee. Ik weet dat ik zelf een uitgebreide reisverzekering heb en zelf in staat ben dingen te (laten) regelen in geval van calamiteit. Kun of wil je dat niet ... ik val in herhaling.

4. Kwaliteit voorop.
Goed advies? Mijn ervaring met de hier genoemde reisorganisties is dt ze in 99% van de gevallen een beter reisadvies voor de VS en Florida specifiek geven dan de meeste ANVR-reisbureau's (daar heb ik echt onzin uit horen kramen en heb ik geen enkele flexibiliteit in reisschema gemerkt).

5. Verantwoord reizen.
Milieu? Kinderprostitutie? Tja, hoe kunnen ze dat nou echt voorkomen? Ik neem mijn eigen verantwoording daarin, op mijn manier.

6. Zekerheid bij klachten.
Geschillencommissie? Ik heb een uitstekende rechtsbijstandsverzekering en wil eigenlijk niet vantevoren door de eigen organistie ingestelde "rechter" vastzitten die me eigenlijk beperkt in het behalen van mijn recht. Mocht ik dat al willen. In voorgaande problemen die ik tegenkwam ben ik er altijd op een goede manier onderling uitgekomen.

Nee, wat mij betreft is de met het ANVR gepaard gaande aanzienlijke kostenverhoging niet zo nodig.

Vandaar dat ik erg benieuwd ben naar jouw motivatie.

Albert38
30 november 2008, 16:31
Je geeft zelf aan welke voordelen het ANVR lidmaatschap heeft. Vind het vreemd dat als ik een minpuntje aangeef meteen als een boeman behandeld wordt. Heb dit jaar gewoon via een ANVR reisbureau de boel geregeld en dat was aanzienlijker goedkoper dat USAFV. En ik hou persoonlijk van wat meer zekerheid. Ik vind dat als ze zo goed zijn als ze zeggen te zijn ook het lidmaatschap van de ANVR kunnen aanvragen. En de reizen kunnen dan ook gewoon betaalbaar blijven. Ieder mag zijn mening hierover hebben zoals Michael66 maar men mag hier ook anders over denken, daar is dit forum toch ook voor?

Michael66
30 november 2008, 16:51
Ja, uiteraard mag je je mening geven. En nee, ik geef niet de voordelen van ANVR-lidmaatschap aan, maar de keuze die je kunt maken. Die ik maak.

Dat je misschien voor jouw gevoel voor boeman wordt uitgemaakt komt denk ik omdat je het een minpuntje noemt zonder een motivatie. Het is het soms wel handig als je aangeeft waarom je iets vindt, want wat een minpuntje voor jou is, is voor een ander misschien juist een pluspunt. Dat heb ik met mijn post hierboven willen aangeven.

Wat mij betreft vind ik het belangrijker om zelf de risico's in te schatten en af te dekken dan dat door een ander te laten doen.

Daarnaast geldt uiteraard ook dat de hier op het forum veel genoemde 4-5 Florida-specialisten het ook heel erg van de mond-op-mond-reclame moeten hebben. Het slecht organiseren of matig met klachten/problemen (die ontstaan altijd wel eens) omgaan zal direct via diverse fora zijn weg gaan vinden en tot een aanzienlijke omzetverlaging leiden. Het is gemakkelijker een goede naam te verliezen dan die op te bouwen.

Heerlijk, die marktwerking.=D>

Albert38
30 november 2008, 17:57
Michael66

Je bent vaker in Florida geweest en weet nu de weg te vinden naar bepaalde dingen. Heb ook het forum hier goed nageplozen voordat we de 1e keer weg gingen. Helaas lees ik hier ook hier vaak berichten die vaak naar 1 aanbieder wijzen, bv Alamo en USAFV. Vind dat jullie als moderator je neutraal moeten opstellen. Tuurlijk mag je een voorkeur hebben maar het forum moet er niet van over lopen. Heb zelf goede ervaringen met Hotelplan en Hertz en BA met de 2 reizen die ik naar Orlando heb gemaakt.
Deze waren allebei veel goedkoper dan de aanbieders die ik op dit forum lees. Ook moet men de periode van vakantie gaan goed in de gaten houden. Ik kan bv alleen in de vakanties terwijl iemand anders het hele jaar door kan. Ook vind ik de keuze van je verblijf een belangrijke, persoonlijk wil ik van te voren weten waar ik kom te zitten en wil dit bevestigd hebben. Je geeft aan dat ik geen motief geef over het minpunt maar ik zie dit anders. Je kiest voor een ANVR reisbureau net zoals je kiest voor USAFV, alleen heeft eerstgenoemde naar mijn inziens bepaalde voordelen. Jij geeft daar weer redenen die ik ook kan waarderen maar niet voor alle mensen gelden. Een vakantie naar Florida voor 4 personen kost een paar centen en daar mag je best wat zekerheden voor inbouwen. Ook dat meedere forums meekijken over onze schouders weet ik maar als bv Hertz iets verkeerd doet wordt dat hier ook breed uitgemeten in het forum terwijl ik dat met andere bedrijven hier in het forum wat minder zie.
USAFV kan best goed zijn, maar er zijn meedere die dat zijn en dat moeten de mensen ook weten. Hoop dat je een beetje begrip voor mijn standpunt kan opbrengen en de "andere bedrijven" ook eens in de spotlight kan zetten.

Michael66
30 november 2008, 19:02
Bedankt voor je toelichting. Duidelijk nu waarom jij je keuze maakt om via een ANVR-aangesloten reisorganisator te boeken. Ik heb dat de eerste twee keer ook gedaan, maar ben er achter gekomen dat wat meer vrijgheid in de boekingsmogelijkheden bestaat dan de meeste grote touroperators aanbieden, en dat dat beter bij mij past. Ieder zijn ding, toch?

Coyote
3 december 2008, 11:27
Voor onze vakantie volgend jaar maart zitten wij er ook aan te denken een villa via USA Fun Vacations te huren. Eentje die er voor ons uitspringt is deze (http://www.usafunvacations.nl/hoteldetail.cfm?id=67302).

We zitten nog wel met wat vragen:

- Gaan we gelijk na aankomst naar de villa of brengen we de eerste nacht in een motel door?
- Hoe gaat het met de sleuteloverdracht? Moet je die op een afgesproken adres halen of kom je d.m.v. een code je huis in?
- Indien je daadwerkelijk een sleutel moet ophalen, kan dit 24 uur per dag of is kan dat enkel op aangegeven tijden?
- We willen graag een villa met privézwembad en zijn ons ervan bewust dat je voor de verwarming hiervan apart moet betalen. Op hoeveel moet je dan ongeveer rekenen? Wij zitten 10 tot 13 nachten in de villa.
- Wie weet een (exacte) locatie van de villa's in de 'Orlando Area' die je via USA Fun Vacations huurt? Op die manier kunnen we vooraf een beetje bepalen waar we allemaal dagtripjes naartoe kunnen maken.

Tot zover een aantal eerste vragen. Hopelijk kunnen jullie ons hierop antwoord geven.

Roland (en Marloes)

corrus
3 december 2008, 11:55
Bel ze eens...
Ze kunnen daar vast wel antwoord op geven... :mrgreen:

Njit
3 december 2008, 11:59
Ben het met Corrus eens. Zulke specifieke vragen kun je het beste bij de verhuurder neerleggen.

Coyote
3 december 2008, 12:24
Bel ze eens...
Ze kunnen daar vast wel antwoord op geven... :mrgreen:

Zou ik uiteraard best kunnen doen. :smile:

Echter, ik had gehoopt hier antwoorden (en advies) te krijgen van mensen die zelf al eens een villa via USA Fun Vacations hebben gehuurd. Daarvoor is toch dit forum? :-\" :wink:

Het kan immers waardevolle informatie zijn voor anderen die ook een villa willen huren. Ben gewoon ook benieuwd hoe anderen het doen na aankomst, gelijk naar de villa of eerst een nacht in een motel.

Roland

Njit
3 december 2008, 12:37
Je kan ze ook mailen, als je bellen vervelend vind op je werk :)

In het algemeen werken ze allemaal met en sleuteladres. Daar kun je dan de sleutel ophalen en krijg je ook de alarmcode. Specifiek adres kunnen de meeste verhuurders je niet van te voren vertellen.

Coyote
3 december 2008, 13:01
Ik heb geen moeite met bellen hoor. Ze zitten hier zelfs in Lelystad waar mijn werk ook is. ;-) Of ze ook een bezoekadres hebben weet ik echter niet.

Via de site heb ik in ieder geval een offerte aangevraagd en bij de opmerkingen vragen gesteld over de beschikbaarheid van de sleutel en het gebied waar de villa's zich bevinden.

Mocht iemand nog eigen ervaringen met USA Fun Vacations en de villa's hebben dan verneem ik het graag.

Roland

mc.kunst
3 december 2008, 13:55
Hoi Roland,

Wij hebben voor het eerst bij USAF Fun Vacations een villa geboekt. Over 12 dagen vertrekken we. Dus hoe de villa bevallen is kan ik je nog niet vertellen. Maar tot nu toe zijn we zeer tevreden. Je wordt vriendelijk en goed geholpen. Als wij in Orlando aankomen moeten we naar het Homes Welcome Center, waarvan een routebeschrijving bijgesloten zit (bij de reisbescheiden, die we ca. 6 weken voor vertrek gekregen hebben). Daar kunnen we de sleutel van de villa ophalen (zit in een Lock-Box). We hebben ook een code gekregen om de Lock-Box te openen, omdat we buiten kantooruren aankomen. Daar ligt dan als het goed is een envelop met onze naam, waarin de sleutel, het adres, een routebeschrijving en nog wat andere info, erop.

Dit leek ons prettiger dan de eerste nacht in een hotel doorbrengen. Je bent misschien wel iets langer onderweg, maar de volgende dag ben je wel direct op de plaats van bestemming.

Na de vakantie zal ik nog laten weten hoe het is bevallen. Veel succes iig!

Groetjes, Claudia

Coyote
3 december 2008, 14:20
Als wij in Orlando aankomen moeten we naar het Homes Welcome Center, waarvan een routebeschrijving bijgesloten zit (bij de reisbescheiden, die we ca. 6 weken voor vertrek gekregen hebben). Daar kunnen we de sleutel van de villa ophalen (zit in een Lock-Box). We hebben ook een code gekregen om de Lock-Box te openen, omdat we buiten kantooruren aankomen. Daar ligt dan als het goed is een envelop met onze naam, waarin de sleutel, het adres, een routebeschrijving en nog wat andere info, erop.

Dit leek ons prettiger dan de eerste nacht in een hotel doorbrengen. Je bent misschien wel iets langer onderweg, maar de volgende dag ben je wel direct op de plaats van bestemming.

Claudia,

Bedankt voor je reactie.

Het is me nu duidelijk hoe het in z'n werk gaat als je later op de avond aankomt. Wij komen rond 21.00 uur aan op Orlando en moeten daarna de auto nog ophalen. Zelf voel ik er ook wel voor om daarna gelijk naar "onze villa" te gaan. Misschien nog wel even een duik nemen in het zwembad. ;)

Na jullie vakantie hoor ik graag jullie ervaringen. Veel plezier in Florida!

Roland

Teleton
3 december 2008, 14:28
Daarvoor is toch dit forum?

Daar heb je best gelijk in maarr...de onderwerpen die je aan de orde stelt, zijn al eerder aan de orde geweest. Bijvoorbeeld de indicatie over de kosten van de zwembadverwarming staat gewoon al in nr 13 van dit topic. Ook vind je in dit topic best veel eigen recente ervaringen. Over het ophalen van de sleutel met de locker of het dilemma hotel of toch direct de sleutel ophalen is ook al veel informatie uitgewisseld.

Lastig is het soms, om al die info te vinden, zal je misschien zeggen. Maarr...daarvoor heeft het Forum een handige zoekfunctie. En lukt het dan nog niet, stel dan gerust je vraag, want daar is dit Forum voor....;)

Coyote
3 december 2008, 14:45
Lastig is het soms, om al die info te vinden, zal je misschien zeggen. Maarr...daarvoor heeft het Forum een handige zoekfunctie. En lukt het dan nog niet, stel dan gerust je vraag, want daar is dit Forum voor....;)

Met de zoekfuncties op diverse fora ben ik helemaal mee bekend. Lastig is vaak dat je net niet tegenkomt wat je vraagt of zoveel informatie krijgt dat je door de bomen het bos niet meer ziet.

Was zelf ook altijd een groot voorstander van de zoekfunctie (heb er zelf ook vaak naar verwezen op andere fora) maar ben daar tegenwoordig toch wat genuanceerder in en heb mijn mening daarover wat veranderd. Als elke vraag via de zoekfunctie opgezocht moet worden kan er net zo goed een lijst met veel voorkomende vragen worden opgesteld. Heb je het forum ook niet meer nodig... :wink:

Maar goed, dat is een heel ander onderwerp. :lol:

Back on topic: Ik ben in ieder geval al weer een stukje wijzer geworden.

Roland

Lea
22 januari 2010, 11:58
Omdat ik via USAFUN een apartement huur op Cane Islands weet iemand daar het adres van waar je de sleutel op kan halen, ben er zo nieuwsgierig naar hoever dat adres afligt van Cane island zelf?

JKG
22 januari 2010, 12:24
Lea, ik denk bij 6365 Irlo Bronson Memorial hwy (192 dus). Het is niet ver rijden vanaf Cane Island. Ligt eigenlijk aan dezelfde weg. Nog geen 5 minuten.

silvia37
15 maart 2010, 06:16
Wij zijn heel tevreden over usafunvacations.
Paar jaar terug in een villa gezeten in Kissimmee overal lekker dichtbij geweldig.
Nu een townhome geboekt in CLub Cortile dus 19-07 zijn wij weer onderweg.
Offertes zijn prima en als je vragen heb kun je ze altijd bellen en nemen ze de tijd voor je.
Prima ga zo door :grin:

Lea
15 maart 2010, 07:05
Ben al een keer meer in Florida geweest was een georganiseerde busreis, nu echt alles alleen doen dus ook condo en autohuur en bij USAFUN geboekt, echt aardige mensen die je echt een eind op weg helpen.
Ze hebben liever dat je een keer extra belt met vragen dan dat je dat niet doet.

Teleton
15 maart 2010, 09:52
misschien kan iemand mij hierover informeren?

Ik ken usafunvacations zelf als een uitstekende organisatie die voor iedere beurs een vakantie op maat kan maken. Dat betekent niet dat de vakantie voor de supersmalle beurs van gelijke kwaliteit zal zijn als die voor een 'normale' beurs. Voorkom teleurstelling en ga voor je zelf nog eens na of dit nu het hotel is dat bij jullie droomvakantie past.......#-o

Michael heeft over jullie hotel al een apart topic gemaakt. Over de kwalificaties van het hotel kan ik niet meer melden dan wat hierover op tripadvisor (http://www.tripadvisor.in/ShowUserReviews-g34515-d85333-r55800314-The_Blue_Palm_Hotel-Orlando_Florida.html#CHECK_RATES_CONT) te vinden is. Als je op de link klikt, kan je de recente reviews ook lezen. De foto's van het hotel (http://www.vfmii.com/exc/aspquery?command=invoke&ipid=1208885&ids=40435)die je op tripadvisor vindt, zijn uit 2008. Hotelgasten (http://www.tripadvisor.in/LocationPhotos-g34515-d85333-The_Blue_Palm_Hotel-Orlando_Florida.html) hebben ook foto's geplaatst en die zien er toch heel anders uit en ze passen beter bij de recente reviews.

USAfunvacations levert deze kamers voor 29 euro per nacht. Jullie zijn een gezin met 4 personen en hebben één kamer gehuurd? Je betaalt dan een dikke zeven euro per persoon per nacht en dan mag je ook nog eens gebruik maken van het ontbijt en de shuttle bus. In dat perspectief gezien hoop ik dat je niet al te veel verwachtingen van het hotel hebt.

Mocht dit toch zo zijn, neem dan vooraf contact op met usafunvacations en zeg dat je je bedenkingen over het hotel hebt en informeer naar de alternatieven. Wellicht is men nog bereid om mee te denken over een aanpassing van de boeking. Ik kan natuurlijk niet in je portemonee kijken, maar voor 42-45 euro per nacht heb je bij hen een spikslinternieuw, schoon, veilig, ruim en luxe appartement waar je met 4 personen de vakantie van je leven kunt hebben. Goedkoop is duurkoop en een gore, gammele hotelkamer verhoogt de vakantiepret niet.

JKG
15 maart 2010, 14:47
Ik ken dat hotel niet, maar 29 euro voor een kamer, dat is meestal niets wat goed is.
Kan je inderdaad beter een townhome nemen ofzo voor +/- 40 euro per nacht. USAFV wil meestal wel meedenken hoor, heb ook wel eens een hotel achteraf afgewezen ivm slechte recensies op tripadvisor. Meteen dachten ze 'live' aan de telefoon mee voor andere opties, hoefde dus niet eens te wachten. :)

Bij mij zou een slechte accommodatie echt wel een deel van mn vakantie verpesten en voor 29 euro per nacht mag je dan ook absoluut niet klagen over wat dan ook in het hotel vind ik. En ondanks dat we een townhome elke keer hadden, hebben we misschien maar 1 of 2x 's avonds in het huis gegeten en de rest buiten de deur.

Ik kan niet in je portomonnee kijken Esli, maar ik zou toch als je niet zoveel geld hebt ietsje doorsparen voor een betere accommodatie, of alle nadelen van het hotel slikken voor zoete koek en er niet over klagen bij USAFV of op Tripadvisor. Mij zul je daar in elk geval NOOIT zien.

Michael66
16 maart 2010, 12:36
14 dagen á € 29 is ...... euh .... veel geld.

€ 402 is ruim $ 500:
= 20-25 Levi's in de outlets
= 10 extra koffers op de terugweg
= 10 dagen in een veeeeeel beter hotel
= ..... (vul maar in)

Maar ja, wie weet valt het allemaal wel mee. Of tegen. Of .... :-({|=

nee
16 april 2010, 11:09
Wij hebben een villa via USAfunvacations geboekt. Ik mag toch wel aannemen dat dat in orde is, iemand ervaring?

Ta2 Gerrit
16 april 2010, 12:55
Er zijn hier heel veel ervaringsdekundigen met USAF, en er zijn nauwelijks klachten.
Ze staan te boek als betrouwbaar en Floridaexperts, dus dat zit wel goed, dacht ik.

nee
16 april 2010, 17:48
Oke, ik was al bang dat ik ook moest gaan checken..... etc, etc.
het is tegenwoordig toch al een ware zoektocht op internet naar de beste, de leukste en betaalbare hotels en accomodaties. Voorheen zocht je in een reisgids, en koos op goed geluk maar de beste die in de gids stonden. Dan was je met 5 minuten klaar.... nu heb ik uren achter de comp.gezeten, en je vindt steeds meer en meer info...ook leuk hoor.... maar al die info....het is soms too much.

Sunshine State
16 april 2010, 17:58
maar al die info....het is soms too much.

Ik weet wat je bedoelt, maar het is wel weer heel erg leuk, het uitzoeken. Dat is het dubbele ervan.

van der Steen
31 mei 2010, 12:10
ik vroeg me af wie er een villa heeft gehuurd via USA Fun Vacation en daarbij ook je mening over de villa.....

hebben jullie ook foto's van de villa?

ben erg benieuwd en alvast bedankt

merody
31 mei 2010, 13:20
Ik heb geboekt bij USA Fun Vacations en ik ben zeer tevreden. Heb foto's van de villa waar we zaten.
Zeer goed geregeld, ben nu 2 wkn thuis en ga volgende maand weer een voorboeking doen voor volgend jaar.

Gewoon doen, zou ik zeggen, Sunnygirl

JKG
31 mei 2010, 14:17
Ik heb een villa gehuurd via USAFV... ik mag er alleen morgen pas in. :mrgreen:
Heb er eentje bij Indian Point gehuurd.. lekker dichtbij de Walmart en het drukkere gedeelte van de 192.

Michael66
14 maart 2011, 07:15
Zijn er nog forumleden die een recente ervaring met USA Fun Vacations hier willen delen?

Teleton
14 maart 2011, 07:23
Die ervaring is uitstekend. Goeie informatie vooraf, prettige prijsstelling, vlotte afhandeling en tijdige toezending van alle papieren. Ze denken met je mee. Niet onbelangrijk: toen wij eens een kleine klacht in een resort in Florida moesten oplossen, werd er spontaan en ongevraagd direct actie ondernomen en hulp aangeboden. Fijn om te weten dat zo'n organisatie er ook voor je is als de nood aan de man komt.

hrjhaan
14 maart 2011, 07:45
Wij hebben onze villa en appartementen hier geboekt. Omdat het voor ons de eerste keer is dat we een villa boeken was het voor ons moeilijk kiezen. Telefonisch onze wensen besproken en daar is uiteindelijk onze boeking uit voortgekomen. Er werd duidelijk aangegeven wat de voordelen en de nadelen van bepaalde villa's was. Ook per e-mail kregen we alle informatie die we maar wilden.

[verwijderd]
14 maart 2011, 08:06
Ook hier positieve geluiden, recentelijk waren de vliegtijden veranderd en zijn we door inspanning van USAfunvacations op een andere vlucht gezet waardoor we weer een kortere overstap hebben.

Verder is er veel kennis aanwezig over de condo,s en villa.s die ze verhuren.

John&Pauline
14 maart 2011, 08:46
Ook wij hebben geboekt bij USAF, boeking is super goed gegaan.
Je wordt idd super goed geholpen, veel informatie en er wordt goed geluisterd naar je wensen!
Nu hopen dat de vakantie helemaal top wordt!

ietie
14 maart 2011, 13:07
word misschien een beetje eentonig, maar ook wij zijn super tevreden met deze reis organisatie.
Via hun vorige jaar geboekt voor de herfst vakantie, een en al lof!
Wij hadden bij aan komst wat problemen met onze huur auto eerst wel zelf opgelost, toch maar even een mailtje gestuurd vanuit onze villa, nog geen 10 minuten later werd ik persoonlijk door hun gebeld ( vanuit nederland).
Ze vonden het heel vervelend en gingen er als nog achteraan om te kijken waar het mis was gegaan.
Volgende keer absoluut weer via USAFUN , hopelijk volgend jaar.

yohn
14 maart 2011, 13:09
Zomer 2010 voor het eerst geboekt bij USA Fun Vacations alles was perfect tot in de puntjes geregeld, komende zomer helaas geen Orlando volgend jaar weer, we zijn zeker van plan hier weer te boeken.

de jantjes
14 maart 2011, 13:26
Wij hebben ook ons verblijf/auto geboekt bij USA Fun Vacations en zijn ook zeer tevreden.Je word goed geholpen en ze denken zeker met je mee...toppie!
Alles wordt netjes per telefoon en/of E-mail geregeld.
Van mij verdienen ze een 10 voor de Service

sonja
14 maart 2011, 16:39
Onze eerste boeking gedaan bij USAFV, uitsluitend positieve ervaringen, zeer efficient, goede adviezen, vriendelijk en behulpzaam.

Lannie
14 maart 2011, 16:40
Ik heb 2 hotels via hen geboekt voor deze zomer. Zelfs in het weekend werden mij e-mails en reservering beantwoord.

Nadat we de betaling hadden overgemaakt, vonden we vrijwel direct bij de post een groot pakket met heel veel informatie; routebeschrijvingen (met kaart) van het ene naar het andere hotel, kortingscoupons, info boekjes van de diverse parken in Orlando en een kaart van Florida.

Ook van ons krijgen ze een HELE DIKKE 10!!!

Jeny
15 maart 2011, 08:40
Voor ons geldt het zelfde... twee jaar geleden alleen de eerste villa van die vakantie door hun laten regelen.. Op onze weg naar de tweede villa in het zuiden, kregen we een telefoontje, we hadden onze paspoorten in een laatje laten liggen :oops:. USAfunvaction heeft voor ons geregeld dat wij op de terugweg naar het vliegveld even langs het verhuurcentrum konden rijden om deze spullen op te halen. Alles incl. de mp3 zaten keurig in een tasje.
Dit jaar gaan we weer en zij hebben voor ons alvast de tickets en de auto geregeld voor de kerstperiode.... wij moeten zelf nog even gaan bedenken wat we dit jaar precies willen gaan doen :-k.

Lea
15 maart 2011, 18:07
Ook ik kan alleen maar positief zijn. Vorig jaar voor het eerst bij hun een vakantie geboekt, was allemaal dubbel spannend voor mijn voor het eerst best lang van huis, zelf daar rijden in een auto en nog een automaat ook maar ze hebben me echt gerust gesteld met alle vragen die ik van te voren had en alles is gewoon goed gelopen.
Voorlopig zit er een vakantie naar Florida/Orlando niet in maar wanneer het weer zover is dan is het wel de bedoeling om eerst een week rond te rijden en dan een week Orlando in een villa maar dan ga ik zeker bij hun te rade voor routes en alles te boeken.

Lin
16 maart 2011, 14:59
Ik schaar me achter de positieve reacties die al zijn genoemd hoewel we nog wel moeten vertrekken. Maar tot nu toe; prima!

[verwijderd]
16 maart 2011, 18:14
Enige nadeel is dat ze met hun auto nog wel eens in de weg rijden als ik haast heb. ;-)

ronenivonne
19 maart 2011, 12:41
Wij hebben ook geboekt bij USA Fun Vacations.
Je wordt er goed geholpen, en krijgt ook snel antwoord terug als je vragen hebt.
Wij hebben bijvoorbeeld gevraagd of we de tickts eerder konden krijgen ivm stoelen reserveren bij KLM. Dit was geen probleem.
We hebben het bedrag overgemaakt en binnen een paar dagen lagen alle reisdocumenten netjes bij ons in de bus.

corrus
2 april 2011, 14:21
wij moeten zelf nog even gaan bedenken wat we dit jaar precies willen gaan doen :-k.Tja... :D Want voorpret maakt een vakantie pas écht compleet. \\:D/

Ritchie
6 april 2011, 17:25
Wij hebben ook al diverse malen geboekt bij USAFunvacations.
En altijd alles top geregeld, we hebben ons zelfs afgelopen maart in Orlando op een etentje getrakteerd, echt top, meer kan ik niet zeggen.
En de prijs is tot nu toe altijd zeer scherp geweest.
Ook een vriendelijk contact vinden we erg belangrijk.

Hanz
6 november 2011, 22:15
Onze ervaringen met USAFV zijn zonder meer positief. We hadden bij hen in 2009 geboekt en ze hebben alles tegen scherpe prijs gebeoekt en geregeld. Alle reisbescheiden op tijd binnen en die waren ook zonder meer compleet te noemen. Ook mijn domme vragen werden netjes, snel en realistisch beantwoord, vaak al dezelfde dag via de telefoon. Zij zijn de reden dat ik in 2011 wederom bij hen geboekt heb zonder erg veel verder te kijken.

JKG
8 november 2011, 18:53
Domme vragen bestaan niet he, alleen domme antwoorden. :mrgreen:
Ik ga volgend jaar in april weer en ook wederom met USAFV, ook zonder verder te kijken. Ik heb California dit jaar helemaal zelf geregeld, maar voor Florida gun ik ze het absoluut en kijk ik ook niet naar andere aanbieders. Daarnaast hebben ze ook de huwelijksreis van m'n broer en z'n vrouw geregeld met een erg leuke attentie in de villa! :)

Dus volgens mij ga ik nu voor de 5e keer naar Florida.

EZ Archive Ads Plugin for vBulletin Copyright 2006 Computer Help Forum