Bekijk Volledige Versie : Reisschema balou1992 Orlando-Miami mei 2018
Wij gaan in mei 2018 naar Florida met 2 personen. Ons reisschema ziet er als volgt uit :
Dag 1 : vertrek vliegtuig, aankomst in de avond daarna auto ophalen en rijden naar ons hotel in Disney word
Dag 2 : Disney world, animal kingdom
Dag 3 : Disney world, animal kingdom en in de namiddag naar epcot
Dag 4 : Disney world, epcot
Dag 5: Disney world, zwembad
Dag 6 : Disney world : Magic kingdom
Dag 7 : Disney world , Magic kingdom en namiddag studios
Dag 8 : Disney world, studios
Dag 9 : zwembad Disney world + Disney springs
Dag 10 : rustdag
Dag 11 : Orlando bezoeken
Dag 12 : sea world
Dag 13 : universal studios
Dag 14 : universal studios
Dag 15 : universal studios
Dag 16 : rijden naar Miami
Dag 17 : Miami city tour met everglades
Dag 18 : Miami
Dag 19: vliegtuig terug
Hebben jullie soms tips voor ons? Ook bv. Waar best vliegtuig tickets boeken en waar auto huren? Zoals je in ons reisschema ziet zijn we hevige Disney fans en pretpark bezoekers. We zijn er ons dus ook van bewust dat het heel wat dagen Disney world zijn.
Op dag 11 zou je naar Lake Eola (rondje om het meer) in Orlando kunnen gaan en naar Winter Park met bv. de Scenic Boattour kunnen gaan. De stad Orlando is verder niet zo bijzonder. Alvast veel voorpret toegewenst! Ook een keer winkelen inde outlets of Florida mall vinden jullie miscchien wel leuk.
Auto: hangt af van prijzen. Je zou een kunnen kijken bij Alamo Brits, Hertz, Dollar National. De ene keer vind je bij de ene een leuke deal, een andere keer bij een andere maatschappij.
Dit geldt ook voor vliegtickets. Kijk eens bij organisaties als Expedia, Kajak, Skyscanner, dan krijg je allerlei overzichten met prijzen.
Valt reuze mee hoor die dagen WDW :). Ik begrijp dat jullie in een Disney hotel overnachten? Dan zou je er ook voor kunnen kiezen om met de Magical Express naar je hotel te gaan. Voordeel is dat je na de lange vliegreis niet zelf hoeft te rijden en lekker relaxt in de bus kan gaan zitten. Is voor Disney resort gasten helemaal gratis. Op WDW zit Alamo (2 verschillende locaties) en dan kan je de volgende dag (of een paar dagen later) je auto daar ophalen. Enne....Disney World en pretpark noem je niet in 1 zin. Het zijn themaparken, heel wat anders dan pretparken! Wat gaan jullie eigenlijk doen in Orlando (dag 11)?
Valt reuze mee hoor die dagen WDW :). Ik begrijp dat jullie in een Disney hotel overnachten? Dan zou je er ook voor kunnen kiezen om met de Magical Express naar je hotel te gaan. Voordeel is dat je na de lange vliegreis niet zelf hoeft te rijden en lekker relaxt in de bus kan gaan zitten. Is voor Disney resort gasten helemaal gratis. Op WDW zit Alamo (2 verschillende locaties) en dan kan je de volgende dag (of een paar dagen later) je auto daar ophalen. Enne....Disney World en pretpark noem je niet in 1 zin. Het zijn themaparken, heel wat anders dan pretparken! Wat gaan jullie eigenlijk doen in Orlando (dag 11)?
Bedankt voor de tips. Het zou inderdaad gemakkelijker zijn om de auto pas later op te pikken. Ik wist niet dat er dichtbij een plaats was om je auto op te halen. Ik ben er nog niet uit wat ik in Orlando zal doen dus moest er iemand tips hebben. Is er daar ook een supermarkt in de buurt? Om de kostprijs wat te drukken zou ik af en toe wat inkopen willen doen.
Klinkt goed, bedankt voor de tips, ik zoek nog eens verder want nu enkel prijzen gevonden voor de vliegtuig voor 1800 euro voor 2 personen heen en terug Brussel-Orlando, is toch wat aan de dure kant, enig idee of er ook tol moet betaald worden op de wegen?
Op sommige wegen betaal je tol, op andere niet.
Deze vliegtickets zijn veel te duur. In mei zou je wel 2 tickets voor samen zo'n 1000 euro kunnen krijgen, soms zelfs nog goedkoper! Kijk maar eens hier: http://www.floridaforum.nl/showthread.php?18326-Vliegtickets-2018-(excl-Juli-Aug-)
Ik heb via Düsseldorf tickets voor 283e per stuk.
Verblijf je tot aan dat je naar Miami gaat in een WDW hotel of ga je eerder al naar een ander hotel? Wat supermarken betreft hoef je niet naar Orlando te rijden hoor. Aan de 192 (de grote weg door Kissimmee) heb je heel veel mogelijkheden om boodschappen te doen (oa Publix en Wallmart) en dat is dichtbij Disney. Wat al eerder geschreven werd, in Orlando zelf is niet heel veel bijzonders te doen. Ik zou wat anders in de buurt opzoeken om te doen. Afhankelijk waar je van houdt: winkelen, natuur er is voor een ieder wat leuks. Wat voor tickets heb je voor Disney? Een rondje mini-golf is namelijk ook erg leuk om te doen en is voor sommige tickets inbegrepen. Kan je combineren met iets anders op die dag want je bent er natuurlijk niet een hele dag aan kwijt.
Uiteraard TOL.
Bij je huurauto gelijk de Sunpass aanvragen. Afgelopen jaar waren wij ongeveer $ 35 kwijt in totaal voor 2 weken rondtoeren.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions Inc. All rights reserved.