PDA

Bekijk Volledige Versie : Even voorstellen: Harold



Harold
17-12-14, 14:39
Hallo allemaal!

Ik ben al een tijdje 'lid' van dit forum, helaas ben ik niet altijd even actief.
Dus dacht ik; laat ik me maar opnieuw voorstellen;

Harold, dat ben ik dus.
In 2011 zijn mijn gezin en ik voor het laatst in Florida geweest. De afgelopen jaren hebben wij andere werelddelen bezocht.

Nu zijn we van plan om 10 dagen te doen in februari 2015. Ik ben me dus weer een beetje aan het inlezen en zul je de komende tijd links en rechts wel wat reacties/vragen van mij tegenkomen!


Groetjes!

Njit
17-12-14, 15:04
http://ultraimg.com/images/back94acb.jpg

Cindy1969
17-12-14, 19:48
Welkom Harold! Ook ik ga in februari naar Florida, en het begint nu lekker op te schieten :)

Pris32
18-12-14, 14:54
Leuk! Veel voorpret plezier dan maar

Harold
29-11-17, 10:01
Goedemorgen!

Harold hier, wederom even voorstellen maar..
ik ben samen met mijn vrouw, neef en vriendin in feb 2015 voor het laatst in Florida geweest. Dit was de eerste keer zonder kids. Daarna is het eigenlijk uit het oog, uit het hart vwb dit forum.

Mijn vrouw was al een tijdje op zoek naar een winterbestemming, maar we konden maar niks vinden. Net toen we belsoten hadden om dan toch maar thuis te blijvne en een kerstboom aan te schaffen bezocht ze nog een laatste keer de website van Tui. Ongelofelijk maar waar, redhstreeekse tickets voor een bodemprijs!

dus wij zijn na jaaaaren weer eens met de kerst en de jaarwisseling in Floridaa!!!

sanook
30-11-17, 10:36
Mooie prijs, lekker hoor !

Njit
30-11-17, 12:54
Ook een veel betere aankoop dan een kerstboom :cool: