Bekijk Volledige Versie : [Community] The providence, Davenport
peterwoudje
22-05-13, 11:49
Zijn er misschien Florida forum gangers die een huis hebben in deze community?
Wij zijn er afgelopen jaar voor een huis wezen kijken, maar op dit terrein mag je je huis niet verhuren. Als je naar een vergelijkbaar top Resort wil om te huren, kijk dan eens naar Reunion.
Kijk eens bij HomeAway.co.uk
Groetjes Henke.
Ondanks dat er niet verhuurd mag worden is er blijkbaar inderdaad toch wel een mogelijkheid om short-term te huren :
http://www.vrbo.com/vacation-rentals/usa/florida/central-disney-orlando/davenport/providence-golf-country-club
http://www.homeaway.com/vacation-rentals/florida/providence-golf-club/r22528
Wij hebben dit jaar een nieuwbouwhuis gekocht in Drayton woods (providence) Davenport, hebben veel hulp gehad van onze nederlandse/amerikaanse makelaar. Als je info wenst willen we jullie zeker informeren. groet peter
Is dit om in contact te komen met andere Nederlanders want jullie hebben er toch zelf een huis als ik het goed heb?
peterwoudje
24-05-13, 08:55
Is dit om in contact te komen met andere Nederlanders want jullie hebben er toch zelf een huis als ik het goed heb?
Klopt, vorige week waren vrienden van ons er, toen kwamen er nederlanders aan de deur die hadden gezien dat we een Nederlandse banner hadden gehangen aan de garage ter verwelkoming van onze vrienden, deze mensen schijnen een huis te hebben achter ons. We zouden het leuk vinden om contact te leggen.
In de providence zit een gedeelte Victoria Woods daar mogen de huizen ook voor short term worden verhuurd.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions Inc. All rights reserved.