Inloggen

Bekijk Volledige Versie : Even voorstellen: Daantje81



Daantje81
06-02-12, 21:55
Hallo allemaal!

Ik ben Danielle, Daantje in de wandelgangen, en ik kom uit Den Haag. In april ga ik voor alweer de 11e keer naar Florida. Je kunt me dus wel redelijk verslaafd noemen :-k Maar het is heel simpel te verklaren: ik hou van de zon, warmte, pretparken en Amerika in zn algemeenheid. Ik ben dan ook in veel andere Amerikaanse steden geweest, maar het relaxe van Florida en de heerlijke temperaturen zorgen ervoor dat ik hier zo vaak terug kom.

Ik vind het leuk om met andere Florida gangers te kletsen en even checken of ik nog wat gemist heb sinds mijn laatste tripje.
Verder beantwoord ik natuurlijk ook graag vragen van nieuwe Florida gangers en kun je mij ook alles vragen over scrapbooking en de bijbehorende stores.

Groetjes,
Danielle

Michael66
07-02-12, 00:22
Hoi Daantje,
Welkom in de wandelgangen van het Florida Forum!

Jouw simpele verklaring spreekt mij erg aan. Da's een goed begin! En er is nog genoeg in Florida wat je daar niet onder kunt scharen, dus er is nog genoeg voor je te ontdekken.

Scrapbooking? Ja, daar weet ik (inmiddels) ook wel wat van. Als echtgenoot van een scrap-fanaat krijg je vanzelf een klap van die molenwiek mee. Tenminste ... ik wel.
Hier op het forum is ook een onderwerp over scrapbooking. Misschien dat je daar nog wat inspiratie kunt opdoen. Of de forummers hier wat inspiratie kunt geven. Zie Scrapbook stores (http://www.floridaforum.nl/showthread.php?t=572)
Heb je mooie layouts (LO's) gemaakt met Florida foto's? Dan mag je ze hier uiteraard delen! Zoek maar een mooi plekje uit!

Veel plezier op het Florida Forum!

Daantje81
07-02-12, 08:21
Ben jij niet de Michael van Chantal? :-)

Njit
07-02-12, 08:25
Of hij van chantal is weet ik niet maar hij hoort wel bij Chantal :)

Daantje81
07-02-12, 08:27
haha dan heb ik de juiste voor me!
Ik ben met Chantal jaren geleden nog weleens naar scrapbook workshops geweest.