Inloggen

Bekijk Volledige Versie : Even voorstellen: frozenstar



frozenstar
01-12-09, 15:51
hallo,
ik ben inge, (frozenstar), ben nu 25 jaar en wat ik heb met florida is eigenlijk disneyworld.
Ik ben er nog nooit geweest, maar de planning is om met kerst 2010 te gaan (misschien kerst 2011 omdat we in september ook al naar new york gaan.)
Dus ik probeer alvast over al wat te informeren ervaringen te lezen enz. zodat ik goed voorbereid een reis kan gaan boeken.
groetjes inge

Njit
01-12-09, 15:56
Welkom op dit gezellige FLorum. Je hebt nog even de tijd om je in te lezen in de vele reisverslagen die er op het Forum te vinden zijn. Kerst is een erg sfeervolle maar ook een drukke periode.

Veel plezier met lezen!

Marita
06-12-09, 15:09
Hoi Inge,

Kerst is inderdaad een sfeervolle periode, maar ook ontzettend druk. We spreken uit ervaring. Zelf ben ik ook een grote disneyparkenfan. Meerdere keren zijn we al in Parijs (kan niet tippen aan Florida qua vriendelijkheid en sfeer) en Florida geweest. Vind zelf dat er het hele jaar door een hele leuke en volijke sfeer is.
Heel veel plezier met de voorbereidingen.

groetjes marita